ادواش چیست؟

ادواش چیست؟

ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ، که به عنوان بهترین لباسشویی با قابلیت بارگیری لباس از قسمت جلو، انتخاب شده بود در بسیاری از بازارهای لوازم خانگی به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.

شستشوی لباس از آن کارهای ضروری است که تمامی هم ندارد. هنوز چند دقیقه‌ نیست که لباس‌های کثیف را داخل ماشین لباسشویی ریخته و آن را روشن کرده‌اید که پسرتان با لباس گل‌آلود از تمرین فوتبال برمی‌گردد. انگار این سبد لباس‌ها خیال خالی شدن ندارد. برای این چند تکه لباس هم که نمی‌شود یک بار دیگر ماشین را روشن کرد. پس باید حداقل چند روزی داخل سبد بمانند تا به اندازه کافی لباس کثیف جمع شود.

فروش بالای لباسشویی های ادواش سامسونگ در تمام بازارهای جهانی

سامسونگ در طراحی لباسشویی ادواش از پیشرفته ترین تکنولوژی ها استفاده کرده و دیدگاه و بازخوردهای مشتریان و کاربران محصولات لوازم خانگی سامسونگ را در اولویت قرار داده است.

لباسشویی ادواش سامسونگ

افزودن لباس به ماشین حتی پس از شروع چرخه شستشو، ویژگی است که تنها در لباسشویی ادواش سامسونگ مشاهده می شود و در واقع این اولین لباسشویی تولید شده در تمام دنیاست که به این ویژگی بی نظیر مجهز شده است.

با توجه به این واقعیت که ماشین های لباسشویی معمولا پس از آغاز چرخه شستشو و تا زمان تکمیل آن، قفل می شوند، افزودن این ویژگی جدید توانست پاسخگویی خواسته بسیاری از مشتریان باشد.

البته کاربر لباسشویی سامسونگ می تواند نه تنها لباس ها بلکه مواد شوینده و ضدعفونی کننده را نیز پس از آغاز پروسه شستشو، به این چرخه اضافه کند.

موتور دیجیتال اینورتر لباسشویی ادواش سامسونگ، به مقدار قابل توجهی در مصرق برق صرفه جویی می کند و از تکنولوژی کاهش صدا نیز در ساخت آن استفاده شده است.

ویژگی Smart Check لباسشویی ادواش سامسونگ، امکان بررسی و ارزیابی مشکلات ماشین را در عرض چند دقیقه فراهم می کند و به مقدار زیادی در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. لباسشویی ادواش سامسونگ قبلا نیز به عنوان برنده جایزه طراحی اگرونومیک انتخاب شده است.

همه کارها را به ادواش بسپارید

ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ

شرکت سامسونگ برای این مشکل بسیار معمول، یک راه حل نوآورانه دارد. یک در مخصوص برای اضافه کردن چند تکه لباس در میانه چرخه شستشو. این در کوچک که بالای در اصلی ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ قرار گرفته به شما این امکان را مي‌دهد تا در زمان‌هایی معین از چرخه شستشو، لباس های جامانده را به ماشین اضافه کنید. با این قابلیت ادواش دیگر لازم نیست لباس فوتبال پسرتان چند روزی مهمان سبد باشد.
در مدل 12 کیلویی سری ادواش سامسونگ (H147)، هوشمندی لباسشویی‌تان بسیار فراتر می‌رود.

تصور کنید لباس‌ها را داخل ماشین لباسشویی‌ می‌ریزید، آن را روشن کرده و با خیال راحت برای برگرداندن دخترتان از مدرسه می‌روید. لبخند همیشگی‌اش خستگی را از تن‌تان بیرون می‌کند اما لک روی روپوش شما را به این فکر می‌اندازد که این تکه لباس را باید با دست بشویید. چون تا وقتی به خانه برسید ماشین لباسشویی کارش را تمام کرده. اینجا هم هوشمندی سامسونگ به کمک‌تان می‌آید. برنامه اسمارت هوم را روی گوشی‌تان اجرا کنید، با استفاده از همین برنامه چرخه شستشو را متوقف کنید تا وقتی به خانه رسیدید روپوش دختر خانم گل‌تان را داخل ماشین بیاندازید تا همراه بقیه شسته شود.

ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ
ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ

کارایی

کارایی این درب دوم روی لباسشویی‌های سامسونگ به اضافه کردن لباس‌های جامانده محدود نمی‌شود. لباس‌های بسیار ظریف مانند پارچه‌های ابریشم و حریر که ترجیح‌ می‌دهید با دست شسته شوند را هم می‌توانید تنها برای آبکشی، در آخرین دور کار ماشین به آن به اضافه کنید. اسمارت هوم دقیقا به شما اعلام می‌کند اگر اکنون لباس را به چرخه شستشو اضافه کنید، دقیقا چه کارهایی روی آن انجام می‌شود. براساس این اطلاعات می‌توانید تصمیم بگیرید لباسی که از شستشو جامانده یا لباسی که فقط یک آبکشی می‌خواهد چه زمانی باید به لباس‌های داخل ماشین اضافه شود.

نگاهی به قابلیت‌های هوشمند لباسشویی سامسونگ همه کارها را به ادواش بسپارید

سرعت بالای شستشو هم مسلما یکی از نکات بسیار مهم است. وقتی در آخرین لحظه‌ها به شما اطلاع می‌دهند باید در یک جلسه کاری حضور داشته باشید یا موضوعی بسیار مهم را پیگیری کنید، عملا دیگر زمانی برای از دست دادن ندارید. در اینجا هم ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ به خوبی از عهده کار برمی‌آید.

جدا از همه مواردی که گفته شد، صرفه‌جویی در مصرف انرژی در دنیای امروز یکی از معیارهای اصلی انتخاب هر محصول است. ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ مهجز به جدیدترین موتورهای اینورتور دیجیتال (Digital Inverter Motor (DIM)) هستند. مصرف برق این سری موتورها بسیار کمتر از موتورهای معمولی بکار رفته در دیگر مدل‌ها است. این موتورها در عین صرفه‌جویی بسیار بالا در مصرف انرژی، بسیار کم صدا، بدون لرزش و با عمر کاری طولانی هستند.