بررسی بهترین پلوپزهای 2020-2019

همه می‌دانند که امروزه پلوپزها به عنوان لوازم خانگی مهم بسیاری از افراد ، مورد استفاده قرار می‌گیرند. خوب، اکثر آن‌ها ادعا می‌کنند که بیشتر اوقات استفاده از آن‌ها در منزل راحت است. اما وقتی نوبت به انتخاب بهترین پلوپزها می‌رسد، مردم در انتخاب بهترین پلوپز تلاش می‌کنند. اگر می‌خواهید بهترین پلوپز را بخرید، در ادامه مطمئنا مطالب برای شما مفید خواهد بود پس مقاله‌ی ما را همراهی کنید. همراهان گرامی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت هفت نارنج مراجعه کنید.

پلوپز

ویژگی‌های پلوپز

مردم می‌دانند که پلوپزها بسیار شناخته شده‌اند. با این حال در این مرحله این ویژگی‌ها بررسی می‌شود.

سبک پخت و پز:

این یک تفاوت عمده تلقی می‌شود. وقتی صحبت از پخت و پزبه میان می‌آید. شما غذای خود را با دمای مناسبی دریافت خواهید کرد. از طرف دیگر، پلوپزها در جوشاندن مواد و پخت و پز در زمان کمتر، مفید هستند. این دلیلی اصلی برای بیشتر افراد در جستجوی پلوپز می‌باشد.

گزینه‌های آشپزی:

طبق خواسته و راحتی شما می‌توانید گزینه مناسبی را انتخاب کرده و غذای خود را در یک زمان سریع تهیه کنید. هنگامی که از اجاق گاز استفاده می‌کنید، زمان زیادی را از دست می‌دهید. بنابراین این موضوع باعث می‌شود، که پلوپز در اولویت اول قرار گیرد و باعث سرعت بخشیدن در کار و زمان می‌شود.

ویژگی‌های عالی:

وقتی از پلوپز استفاده می‌کنید، به طور کلی گزینه‌های خوبی ارائه می‌شود که به حفظ سطح ثابت پخت و پز کمک می‌کند. همچنین دسترسی مختلف افراد برای استفاده از پلوپز بدون خطر است. بنابراین این یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که مردم پلوپز را به اجاق گاز ترجیح می‌دهند.

راهنمای خرید پلوپز:

معمولا، پیش از خرید پلوپز، بیشتر آن‌ها مشتاقانه منتظر هستند تا از ویژگی‌های آن‌ و موارد اساسی دیگر در آن آگاهی یابند. اگر شما کسی هستید که در تلاش برای خرید بهترین پلوپز هستید، راهنمای خرید زیر برای شما مهم خواهد بود.

کیفیت:

به طور کلی گفته می‌شود، کیفیت چیز مهمی است که باید هنگام خرید آن را دنبال کنید. بنابراین اگر اطمینان حاصل کنید که محصول از کیفیت خوبی برخوردار است با خیال راحت و بهتری محصول مورد نظر را خریداری می‌کنید. نکته این است، که کیفیت خوب اکثرا نتایج بهتری را که انتظار می‌رود به طور کلی ارائه می‌دهد.

مواد:

اگر به درب پلوپز دقت کنید، باید از استیل ضد زنگ ساخته شود. این به شما کمک می‌کند، تا گرما در زمان مناسب نگه داشته شود و اجازه داده شود آشپزی به روشی مناسب انجام شود.

شاخص سطح آب:

این به طور عمده کمک می‌کند، تا سطح آب برای برنج هنگام دستیابی به فرایند پخت و پز مشخص شود. این مورد به کاربر کمک می‌کند تا مقدار مناسب آب مورد نیاز برای پخت و پز برنج را به روشی مناسب پیدا کنید. قبل از خریدن پلوپز باید این شاخص سطح آب موجود باشد.

وزن:

از طرف دیگر وزن برای پلوپز مهم در نظر گرفته می‌شود. اگر پلوپز وزن زیادی داشته باشد، در صورت افتادن امکان دارد آسیب‌های زیادی به آن وارد شود. بنابراین افراد درهنگام خرید حتما باید به وزن آن دقت کنید تا دچار دردسر و مشکل نشوید.

لمس دسته:

اگر دسته آن را لمس کنید، با لمس آن خنکی را احساس خواهید کرد به این معنی که دسته آن گرم نخواهد شد و به راحتی می‌توانید آن را باز و بسته کنید.

بهترین پلوپزهای 2020-2019

1) Panasonic 660-Watt Automatic Electric Cooker

پاناسونیک یکی از مارک‌های محبوب در بازار است، که انواع مختلفی از لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه را با هزینه‌های مناسب ارائه می‌دهد. این یک واقعیت شناخته است، که بیشتر آشپزخانه‌های امروزی از لوازم خانگی کارآمد استفاده می‌کنند، که هر از گاهی برای چندین هدف قابل استفاده هستند. به طور گسترده‌ای برای مردم پیشنهاد می‌شود، که خرید پلوپز برای پخت و پز برنج و سایر سبزیجات پرکاربرد و بدون خطر است. پلوپز پاناسونیک 660 مجهز به قابلمه و بخارپز است، که برای زندگی مردم می‌توانند همزمان از آشپزی با این محصول نهایت لذت را ببرند.

جوانب مثبت:

 • تابه پخت و پز غیراستیک
 • گزینه‌های خودکار
 • دسته راحت

جوانب منفی:

 • مناسب برای خانواده‌های کوچک و متوسط

2) Prestige Delight Electric Rice Cooker

بدیهی است که بیشتر مصرف کنندگان در نسل فعلی به دلایل مختلف به خرید پلوپز برای پخت برنج و سایر سبزیجات مراجعه می‌کنند. بسیاری از پلوپزهای موجود در بازار فعلی شناخته شده است و افراد زیادی را به خود جلب کرده است، زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد هر از گاهی از حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی بهرمند شوید. به افراد پیشنهاد می‌شود قبل از انتخاب پلوپز، آن‌ها را بررسی و مقایسه کنید. پلوپز یک گزینه مقرون به صرفه است، که برای خانواده‌های متوسط و کوچک مناسب است و به آن‌ها امکان می‌دهد در هر لحظه مقداری برنج یک کیلوگرمی را بپزند.

جوانب مثبت:

 • گزینه‌های آسان برای استفاده
 • محصول مقرون به صرفه
 • مصرف معقول برق

3) Philips Electric Rice Cooker

برای هر مصرف‌کننده مهم است، که یک پلوپزرا انتخاب کند، که هر از گاهی ویژگی‌های گسترده‌ای را ارائه دهد. به طور گسترده‌ای پیشنهاد می‌شود افراد انواع مختلفی از ویژگی‌های موجود در اکثر پلوپز‌های برقی را کشف کنند، تا به طور مرتب بهترین گزینه مناسب را برای خانواده را پیدا کنند. Philips یکی از مارک‌های معروف است که انواع مختلفی از لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه را با مجموعه‌ای از گزینه‌های منحصربه فرد را برای افزایش راحتی کاربر در طی مدت زمانی ارائه داده است. به طور گسترده‌ای به افراد پیشنهاد می‌شود پلوپزی را انتخاب نمایند که در صرفه‌جویی در برق بهینه باشد. از پلوپزهای فیلیپس موجود در سایت می‌توان به پلوپز حرفه ای فیلیپس 12 کاره مدل HD3038 اشاره نمود.

جوانب مثبت:

 • گزینه‌های صرفه‌جویی در مصرف برق
 • انواع مواد غذایی را طبخ می‌کند
 • گزینه‌های منحصر به فرد برای لذت بردن از فرایند پخت و پز

4) INALSA Chefpro Rice Cooker

INALSA یکی از بهترین مارک‌ها موجود است، که در زمینه تولید لوازم آشپزخانه با هزینه‌ی مناسب است. هنگامی که قصد خرید محصول پلوپز را دارید، می‌توانید هر زمان بخواهید آن را با قیمت مناسب خریداری کنید و همچنین استفاده آن برای کاربران ساده است.

جوانب مثبت:

 • مقرون به صرفه
 • کاربرپسند

5) Panasonic Automatic Cooker

پلوپز اتوماتیک پاناسونیک واقعیتی شناخته شده است. پاناسونیک یکی از مارک‌های مشهور است، که در طی یک دوره خاص لوازم آشپزخانه با ویژگی‌های پیشرفته فناوری را ارائه می‌دهد. پلوپز اتوماتیک 450 واتی توجه زیادی را به خود جلب کرده است زیرا گزینه‌های موثر و کارایی خودکار را برای شما فراهم می‌کند. گزینه خاموش کردن خودکار به مصرف‌کنندگان کمک زیادی کرده است، که بدون نیاز به مصرف انرژی در دستگاه صرفه‌جویی شود.

جوانب مثبت:

 • گزینه‌های کارآمد پخت و پز خودکار
 • قطع خودکار برای صرفه‌جویی در مصرف برق
 • فضای عظیم مناسب برای خانواده‌های متوسط و بزرگ

6) Sheffield Classic Aluminum Multi-Cooker

این پلوپز از ویژگی‌های برجسته‌ای برخوردار است، و انتظارات مردم را برآورده می‌کند و همچنین به عنوان بهترین پلوپز در نظر گرفته شده است. در دسترس بودن دسته خنک لمسی، حمل و نگه داشتن آن را آسان و همچنین ایمن می‌کند. این محصول بسیار جمع و جور است و ارزش هزینه کردن را دارد. همچنین فرد می‌تواند در مسافرت‌های خود از آن به راحتی استفاده کند و آن را حمل کنید.

جوانب مثبت:

 • حمل آن بسیار راحت و آسان است
 • دارای قیمت مناسبی است

7) Bajaj RCX 5 Rice Cooker

به منظور اجتناب از مشکلات پخت و پز، پلوپز Bajaj RCX 5 به بهترین روش پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده کردن از این پلوپز می‌توانید به راحتی مقداری مناسب برنج و همچنین آب به آن اضافه کرد. در دسترس بودن درب از جنس استنلس استیل، باعث ایجاد دریچه‌های بخار نیز می‌شود. نمای بیرونی شیک باعث جلب توجه مردم خواهد شد. این به شما در صرفه‌جویی وقت کمک خواهد کرد. این پلوپز می‌تواند انتظارات شما را به خوبی برآورده کند و این اطمینان را به شما می‌دهد که غذای عالی را در پایان و بدون هیچ زحمتی تهیه کنید.

جوانب مثبت:

 • تهیه غذای خوشمزه آسان
 • مدت زمان کمی برای پخت و پز نیاز دارید
 • طراحی جذابی دارد

8) Black + Decker Rice Cooker

این پلوپز برای برنج که از ترکیب کاملی از طعم و بافت برای ارائه برخوردار است، اید‌‌ه‌آل است. به طور کلی، این پلوپز در یک زمان سریع غذا را تهیه می‌کند. برای مقداری برنج به دو فنجان آب احتیاج دارید. این به شما کمک می‌کند تا در یک زمان سریع وعده غذایی مناسب آماده شود. این پلوپز دارای درب استیل ضد زنگ و همچنین دسته خنک کننده است.

جوانب مثبت:

 • در دسترس بودن دیگ آلومنیومی
 • با یک بشقاب پخت و پز همراه می‌شود

9) Preethi Primo Rice Cooker

با استفاده از پلوپز می‌توانید کارکرد آسان را تجربه کرده و به شما در صرف‌جویی وقت و کیفیت وعده غذایی در مدت زمانی کوتاه کمک کند. برای طیف گسترده‌ای از دستورالعمل‌ها، می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید هر زمان که لازم باشد. گفته می‌شود از ویژگی‌های برجسته‌ی دیگر این پلوپز می‌توان به قابلمه‌های بادوام فوق‌العاده و ضد زنگ اشاره کرد. این مارک همیشه با بالاترین کیفیت به کاربران اطمینان می‌دهد و عملکرد عالی را نسبت به آنچه پیش‌بینی می‌شود ارائه می‌دهد. این پلوپز از کیفیت خوبی برخوردار است.

جوانب مثبت:

 • کیفیت عالی ارائه می‌دهد
 • موجود با قیمت مناسب
 • ساده برای استفاده

10) Borosli Electric Rice Cooker

برای اطلاعات بیشتر تایمر 15 ساعته از پیش تعیین شده ارائه می‌شود. این پلوپز برای حفظ برنج حتی پس از 12 ساعت پشتیبانی می‌کند. ظرفیت آن 1.8 لیتر است. افرادی که دوست دارند بهترین وعده غذایی را تجربه کنند و پس از آن این پلوپز با وجود گران بودن، بهترین گزینه برای اکثر اوقات خواهد بود.

جوانب مثبت:

 • طراحی ظاهری مدرن
 • ساده وآسان برای استفاده
 • دارای ظرف داخلی آلیاژ آلومنیوم غیراستیک

جمع بندی:

بنابراین افرادی که قصد خرید پلوپز را دارند، رعایت موارد ذکر شده ضروری است. اگر از راهنمای خرید پیروی می‌کنید، فرصتی خواهید یافت، که قبل از خرید مواردی را که باید دنبال کنید، به طورکامل آگاه شوید. امیدواریم این پلوپزهای معرفی شده، در انتخاب پلوپز مورد نیاز خود به شما همراهان گرامی کمک کند.

برای مراجعه به سایت اصلی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.