بررسی تاریخچه دیوالت

شرکت اصلی در سال 1923 توسط Raymond DEWALT مخترع اره شعاعی شروع به کار کرد. این شرکت به سرعت رشد کرد و در سال 1947 به عنوان شرکت DEWALT( دیوالت) سازماندهی مجدد شد. DEWALT(دیوالت) اکنون یک مارک محبوب ابزار برای پیمانکاران تجاری است.

ریموند اچ دیوالت کارها و مراحل پدرش را دنبال کرد و پس از ترک مدرسه، در کارخانه‌ کار کرد. در تمام زمینه‌‌های کاری وی با مسئله هزینه‌های بالای کار روبه‌رو شد. برای کمک به کاهش این هزینه‌ها، در زمان ممکن دستگاهی را برای رفع نیازهای خاص نصب کرد. او با استفاده از این سیستم می‌توانست کارها را اداره کند و هزینه‌های کار زیاد را کاهش دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت هفت نارنج مراجعه کنید.

بررسی تاریخچه دیوالت
بررسی تاریخچه دیوالت

1922:

Raymond Dewalt، مدیر عامل شرکت Seabrook Farms، اولین دستگاه نجاری را به منظور افزایش بهره‌وری و تطبیق پذیری کامل کرد.

1924:

شرکت محصولات DEWALT( دیوالت) در پنسیلوانیا تشکیل شد. محصول آن‌ها یک ماشین جهانی نجاری الکتریکی است، که به عنوان DEWAL Wonder-Worker شناخته می‌شود و می‌تواند از 9 طریق مختلف تنظیم شود.

1929:

شرکت محصولات DEWALT( دیوالت) به یک ساختمان جدید و اداری فوق‌العاده مدرن در لنکستر پنسیلوانیا منتقل می‌شود.

1941:

شرکت DEWALT( دیوالت) دوره‌ای از گسترش سریع را برای برآورده کردن مطالبات سفارشات دولتی در رابطه با الزامات دفاع ملی و ماشین‌آلات زمان جنگ آغاز کرد.

1947:

شرکت محصولات DEWALT( دیوالت) مجددا تحت عنوان DEWALT Inc قرار داده شد.

1953:

شرکت DEWALT( دیوالت) از طریق یک شرکت تابعه کاملا متعلق به Dewalt Canada Ltd عملیات خود را به کانادا گسترش داد.

1992:

DEWALT( دیوالت) اولین خط ابزار و لوازم جانبی الکتریکی قابل حمل را به طور خاص برای پیمانکاران مسکونی، بازسازی کننده‌ها و نجاران حرفه‌ای را که طراحی کرده بود، معرفی کرد.

1994:

DEWALT( دیوالت) یک سیستم عالی با بیش از 30 ابزار بی سیم جدید از جمله قدرتمندترین ابزار بی سیم در آن زمان بوده است. دریل درایور بی سیم 14.4 ولت، اره بی سیم، پیچ گوشتی، آچار ضربه‌ای، چراغ قوه و اولین مته ترکیبی از جمله‌ی این موارد است.

2000:

DEWALT Momentum Laser شرکت کمپرسور Emglo را خریداری کرد.

2001:

در این مرحله شرکت DEWALT( دیوالت) مسئولیت بیش از 200 ابزار برقی و بیش از 800 لوازم جانبی را برعهده گرفت.

2003:

مت کنز در مسابقات قهرمانی نهایی جام وینستون قهرمان اتومبیل مسابقه DEWALT 17# فورد شد.

2005:

نتیجه تحقیقات گسترده DEWALT( دیوالت) با پیمانکاران حرفه‌ای DEWALT developed SHocks- Active vibration Control را توسعه داد، که هم اکنون در برخی از چکش‌های دوارSDS Plus وSDS Max یافت می‌شود که باعث کاهش لرزش تا 50 درصد می‌شود.

2010:

DEWALT( دیوالت) سیستم جدید 12V MAX از ابزارهای لیتیوم یونی را معرفی کرد، که برای ایجاد راحتی و طراحی جمع و جور با قدرت و ویژگی‌های پیشرو در صنعت مورد نیاز پیمانکاران در انواع مشاغل طراحی شده است. DEWALT همچنین خط لوازم جانبی Metal Cutting Diamond Blade را راه‌اندازی کرد.

2011:

DEWALT با معرفی سیستم جدید لیتیوم یون 20V MAX خود را گسترش داد. DEWALT با 69 میلیون کاربر،از سیستم باتری بی سیم 18 ولت پشتیبانی می‌کند. DEWALT خط Impact Ready خود را گسترش داده و بیش از 100 محصول را از جمله، پیچ‌گوشتی، سوکت و همچنین بیش از 20 محصول جدید در خط لوازم جانبی فولادی Demo را عرضه کرد.

2013:

در سال 2013، DIWALT خط بی سیم 20VMAX-XR خود را ارائه داد که شامل موتورهای بدون برس و باتری لیتیوم یونی با ظرفیت بالا است. DIWALT طرح Made in USA را در STAFDA 2013 اعلام کرد.

2015:

DEWALT Tool-Connect را معرفی می‌کند، که به کاربران با باتری‌های Bluetooth امکان می‌دهد ابزارهای خود را از هر کجا که دوست داشته باشند با بروزرسانی در عین حال متصل و پیگیری کنند.

2016:

DEWALT FLEXVOLT را به بازار عرضه کرد،اولین باتری در جهان است، که به طور خودکار باعث تغییر ولتاژ در هنگام تغییر کاربر با ابزار می‌شود، هم می‌تواند توان آن را افزایش دهد و هم زمان اجرا ی خوبی را ارائه دهد.

2017:

DEWALT از اندازه‌گیری نوار XP، محکم‌ترین اندازه نوار آن پرده‌برداری کرد و دارای یک کیس مقاوم در برابر ضربه، فولاد با کربن بالا، تیغه کاملا روکش شده و قلاب محکم شده است. DEWALT سیستم 20V MAX را به 7 نوع جدید برای قاب‌بندی و اتمام برنامه‌ها گسترش داد. معرفی تیغ‌های جدید BREAKAWAY DEWALT دارای طراحی خلاقانه به کاربران این امکان را می‌دهد تا بخش مورد استفاده را جدا کرده و بخش تیغ استفاده نشده را به اره وارد کنند. تیغه‌ها جایزه معتبر نوآوری ابزار قدرت را کسب کردند.

1922-2018:

از سال 1924 تا 2018، DEWALT به طراحی و بهینه‌سازی راه‌حل‌های حرفه‌ای برای ابزار، لوازم جانبی و خدمات برای سخت‌ترین کارها ادامه داده است و تا امروزه طرفداران و کاربران زیادی را به سوی خود جذب کرده است.

برای مراجعه به سایت اصلی روی لینک مربوطه کلیک کنید.