عملکرد و کارایی تلویزیون های فیلیپس

همراه گرامی ، اگر شما قصد خرید تلویزیون های فیلیپس را دارید، برای انتخاب مدل برتر و به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های موجود در تلویزیون های فیلیپس ،مقاله ی ما را مطالعه فرمایید.

یکی از بزرگترین، تولید کننده های لوازم برقی و تجهیزات الکترونیکی در جهان، شرکت فیلیپس (Philips) میباشد. بنابراین برند فیلیکس ، یکی از بهترین و معتبرترین برندهای معروف در جان است. ازبهترین تولیدات شرکت فیلیپس میتوانیم به تولید، تلویزیون های برتر فیلیپس اشاره کرد که محبوبیت خود را درمیان مردم به دست آورده است. تلویزیون های فیلیپس در دو کشور تولید میشوند: تلویزیون های که دارای پسوند PUT هستند ساخت چین بوده و همچنین تلویزیون های که دارای پسوند PUS هستند ساخت لهستان (سفارش اروپا) میباشند.

ما میخواهیم در این مقاله به ویژگی های منحصر به فرد تلویزیون های فیلیپس اشاره کنیم، برای ادامه ی مطلب با فروشگاه هفت نارنج همراه باشید

شرح مختصری از ویژگی  تلویزیون های فیلیپس از جمله: Ambilight  ، smart TV ، OLED+ ، HDR10 ، ، موتور تصویر برداری P5 ،  کیفیت صدا ، Dolby vision،  بازی وبرتامه های تفریحی و ……………..

عملکرد و کارایی تلویزیون های فیلیپس

4K Ultra HDTV

در طی این سال ها،مصرف کنندگان در حال خرید تلویزیون  های بزرگتر هستند.اکنون بسیاری از ما تلفن های هوشمند،تبلت،لپ تاپ،با وضوح HD در اندازه صفحه نمایش کوچک داریم.به دلیل این دو پدیده،چشم ما انتظار دارد تراکم پیکسل بیشتری برای یک تصویر در هنگام تماشای تلویزیون دقیق ، یگپارچه به نظر برسد. تنها راه رسیدن به این هدف برای تلویزیون های با اندازه بزرگ، معمولا 40 اینچ وبالاتر،استفاده ازپنل،4K UHD است.

هنگام خرید 4K Ultra HDTV باید به دنبال چه ویژگی هایی باشیم؟

در اینجا معیار های کلیدی ،که شما باید هنگام خریدن یک تلویزیون 4K UHD به دنبال آن باشید را برای شما توضیح می دهیم.برای اطمینان از سرمایه گذاری شما و تلویزیون شما،ما بیشتر دستگاه ها و خدمات 4K راشرح مختصری می دهیم.

یک پنل 4K واقعی با حداقل پیکسل های 3*2160*3840 ،صفحه نمایش گسترده ای از نسبت تصویر 9:16 یا صفحه گسترده تر ساخته شده است. محتوای 4K Upscaling به کار برده شده است،برای ارتقای محتوای HD به 4K. همچنین رمز گشاهای سخت افزاری داخلی برای HEVC و VP9 به کار برده شده است ، برای اطمینان از پخش فیلم 4K ،پشتیبانی می شوند. دو باند 802.11ac MIMO Wi-fi برای اطمینان از پخش صاف بودن فیلم 4k  به صورت آنلاین می یاشد.

ویژگی 4K برای تلویزیون های فیلیپس
ویژگی 4K برای تلویزیون های فیلیپس

طیف گسترده ی رنگ ها در تلویزیون چیست؟

چشم انسان شگفت انگیز است، میتواند طیف گسترده ای از رنگ ها را در طبیعت مشاهده کند، . اکثر SDTVها و HDTVها از طیف رنگی BT.709 استفاده می کنند، ،و حاوی 35.9% رنگ هایی است که چشم انسان می توانددرک کند. هنگامی که این صنعت در حال راه اندازی تلویزیون های 4K بود،آن ها می خواستند سطح رنگی BT.709 را که برای اولین بار در سال 1990 پیشنهاد شد را ، بهبود بخشند. آنها با یک رنگ جدیدی روبه رو شدند،که هدف پیشنهادی برای تلویزیون های UHD بود.

BT.2020 ،این میزان به 75.8% کل رنگ،که به طور قابل توجهی بالاتر از BT.709 است، بنابراین دستیابی به تولید کنندگان تلویزیون های 4K با استفاده از فناوری LCD ،یک چالش میباشد.تولید کنندگان مختلف برای دست یابی به این طیف رنگ بالاتر،از تکنیک های مختلف استفاده می کنند.

متفاوت بودن را با  OLED فیلیپس تجربه کنید

از مزایای تلویزیون OLED فیلیپس،زاویه دید عمیق تر و گسترده تر میتوان اشاره کرد.موتور پردازش، تصویر تلویزیون فیلیپس(Philips)،از نوع p5 می باشد.

از جمله ویژگی ها وامکانات آن میتوان به،کنتراست بالا ، رنگ های غنی تر،حرکتی کاملا صاف و جزئیاتی واضح تر،حتی درسایه ها ومکان های کم نور،اشاره کرد. تلویزیون فیلیپس، بهترین نتیجه را از OLED با خود به ارمغان می آورد.

موتور پردازش تلویزیون فیلیپس،P5 می باشد،که تصویری بسیار واقعی و دقیق را،به نمایش میگذارد. پردازنده ی  P5 تلویزیون فیلیپس  ، برای بهبود منبع کیفیت تصویر در هنگام لزوم استفاده می کند.حتی وقتی فیلم های قدیمی را در، You Tube مشاهده می کنید، از کیفیت تصویر درخشان لذت خواهید برد.

هر تلویزیون OLED فیلیپس تفاوت چندانی با دیگر تلویزیون های OLED دیگر ندارد.بنابراین این نوع تلوزیون از امکاناتی به نام Ambilight برخوردار است، به صورتی که مردم طرفدار پرجانبه ی آن هستند و این ویژگی را خیلی دوست دارند ،بنابراین آن ها هرگز نمیخواهندبدون آن تلویزیون را تماشا کنند.

Dolby vision

همه ی تلوزیون های OLED فیلیپس از فرمت های مستقل  Dolby vision پشتیبانی میکنند.این فرمت HDR پویا این امکان را به شما میدهد، تا از یک تصویر با کیفیت و دقیق ، حداکثر لذت را کسب نمایید.

Dolby vision ، تلویزیون شما را با تصویربرداری چشمگیر-روشنایی،کنتراست بالا و رنگی باور نکردنی به نمایش می گذارد.

Dolby vision ، نقش مهمی در توسعه HDR برای برنامه های سینمای تجاری و برنامه های سینمای خانگی ایفا کرده است.

ویژگی Dolby vision تلویزیون های فیلیپس

HDR10

تمام تلویزیون های OLED فیلیپس از فرمت HDR پویا پشتیبانی میکند.به وسیله ی این فرمت میتوانید جزئیات بیشتری را در تصاویر مشاهده نمایید. HDR جدیدترین پیشرفتی است که می توان آن را درتلویزیون ،دستگاه های پخش و نمایش ها و فیلم های تلویزیونی مشاهده کرد.ا HDR10 دارای ابر داده استاتیک است.

تلویزیون فیلیپس +OLED

تفاوت را با +OLED احساس کنید.تصاویر با کیفیت  دقیق ، همراه با صدای فوق العاده عالی باور نکردنی است.تلویزیون های +OLED ، بهترین تصویر را در اختیار بیننده قرار میدهد.فناوری وامکانات عالی OLED  کنتراست بالا و عمیقتری را ارائه میدهد. پردازش تصویر P5 ،دارای جزئیات دقیق و شگفت انگیزی است و همچنین وجود برنامه ی Dolby vision ،تلویزیون شما را به یک مکان تفریحی تبدیل میکند.+OLED ، اصطلاح جدیدی است که ما در آخرین تلویزیون های OLED  از فیلیپس مجددا مورد بررسی قرارگرفت.

اصطلاح +OLED ،هم کیفیت تصویر و هم کیفیت صدا را شامل می شوداین ترکیبی از پردازنده ی تصویر P5 ، است که به کمک آن نمایشگرتصویر،بهینه شده است.

تلویزیون های +OLED فیلیپس

اتاق خود را روشن کنید

با نمایش هوشمند،همیشه در حال تغییر و نمایش نور مطابق با رنگ،Ambilight ،همه چیز بزرگتر و حماسه تر احساس می شود.

یک بار امتحان کنید دیگرقادر به بازگشت نخواهید بود. حتی این تلوزیون نام زیبا روی زیبا خاموش را به خود داده است.در صورت خاموش بودن هم،همچنان زیبایی و جزابیت خود را دارد.هر مدل +OLED  از طراحی کلاسیک صنعتی اروپا الهام گرفته است.

تلویزیون philips ، یک جهان کامل به دستور و فرمان شماست

Philips OLED ، تنها فقط یک تلویزیون نیست ، بلکه مرکز فرمان شما است.همچنین با برنامه ی Netflix ، میتوان فیلم ها و برنامه ها ی مورد علاقه ی خود را به صورت آنلاین مشاهده کرد. همجنین دارای برنامه Google play مباشد، که میتوان در صورت لزوم به گشت و گذار پرداخت.همچنین برتری دیگری که این تلویزیون دارد دارای دستیار صوتی میباشد که به وسیله ی آن میتوانید بسیاری از کارهای خود را با صدای خود انجام دهید.

قابلیت Ambilight در تلویزیون های Philips

این نوع قابلیت موجود در صفحه نمایش، احساسی فراتر از آنچه که هست را به شما میدهد.با وجود قابلیت Ambilight ،روی LED تلویزیون فیلیپس، رنگ را روی صفحه و در زمان حال بر روی دیوارها به نمایش میگذارند.بنابراین صفحه شما با وجود این قابلیت بزرگتر به نظر می رسد، هرلحظه احساس نزدیکی بیشتری می کنید.

"کارایی

در هنگام تماشا کردن فیلم، غرق آن شوید

احساسات موجود در فیلم را به داخل محیط خود بیاورید.نورها به صورت زیبایی روی دیوار خود را به نمایش می گذارند.عکس ها و تصویرها،گسترده تر از آنچه که هست، احساس می شوند. همچنین میتوانید، شدت Ambilight ، را متناسب با روحیه ی خود تنظیم کنید یا حتی می توانید آن را خاموش کنید.

Ambilight ، حتی وقتی تلویزیون شما در حالت آماده به کار است، کار می کند. به سادگی دکمه ی Ambilight ، را از راه دور خود فشار دهید تا از نور کاملا تنظیم شده لذت ببرید.

بازی های موجود در تلویزیون Pilips

خود را به نبرد پرتاپ دعوت کنید.جهان را کاوش کنید.چراغ های LED ، موجود در تلویزیون فیلیپس با استفاده از قابلیت Ambilight ، به سرعت به حرکات شما پاسخ می دهد، و شما را در هر یک از ثانیه های مهم عمل و ماجراجویی غوطه ور می کنند.

بهترین تلویزیون های Ambilight

4K UHD LED Android 65pus7304/12

164 سانتی متر (65) تلویزیون Ambilight

+HDR10

موتور تصویر برداری کامل P5

دارای Ambilight ، سه طرفه

4K smart TV sound by bowers and wilkins 55pus8804/12

139 سانتی متر (55) تلویزیون Ambilight

+HDR10

تصویر کامل P5

دارای Ambilight ، سه طرفه

4k UHD OLED Android TV 65OLED804/12

164 سانتی متر (65)تلویزیون Ambilight

+HDR10

موتور تصویر برداری P5

دارای Ambilight ، سه طرفه

تلویزیون هوشمند سری 55

LED 4K UHD

پردازنده تصویر P5

Android TV با دستیار Google

Dolby vision & Atmos

دارای Ambilight سه طرفه

تلویزیون هوشمند( SMART) چیست؟

تلویزیون های هوشمند می توانند، از طریق اینترنت به دنیای محتوا وصل شوند و شما می توانید آن ها را با صدای خود کنترل کنید.

تلویزیون هوشمند Philips

دسترسی آسان به Disney ، Netfix ، YouTube ،فقط شروع کار است. می توانید از تلویزیون هوشمند Philips بخواهید، فیلم وبازی مورد نظرتان را پیدا کند.دستگاه های خانگی هوشمند را کنترل کند و موارد دیگر.شما از کیفیت عالی عکس و جادوی Philips Ambilight لذت خواهید برد.

تلویزیون اندرویدی فیلیپس

موسیقی و بازی های خود را پخش کنید، میتوانید از طریق دستگاه هوشمندخود به تلویزیون متصل شوید.برنامه هایی که بیشتر از همه از آنها استفاده می کنید به راحتی به صفحه اصلی  Philips  Android TV  خود اظافه کنید.

تلویزیون های Philips ، بهترین و با کیفیت ترین تصویر را در اختیار شما قرار می دهد.شما می توانید محتوا را با فرمت HDR مشاهده نمایید.

کیفیت صدا در تلویزیون های Philips

طراحی منحصر به فرد تلویزیون های فیلیپس ،عملکرد فوق العاده ای را از نظر کیفیت صدا ارائه می دهد. بنابراین صداها و گفتگوهای تلویزیونی را با فرکانس های بالا و با وضوح عالی به گوش شما خواهد رساند. تلویزیون های فیلیپس به گونه ای طراحی شده است ، که در هر مکانی آن را قرار دهید ، یک تجربه ی گوش دادن عالی را ارائه می دهد..در هنگام راه اندازی از شما خواسته می شود،تنظیمات صدا را، از پیش تنظیم شده را انتخاب کنید تا در صورتی که تلویزیون بر روی دیوار نصب شد یا ایستاده قرار گرفت ، صدا را به صورت بهینه پخش کند.همچنین اگر بخواهید تنظیمات تلویزیون خود را تغییر دهید، می توان به راحتی از طریق منوی اصلی آن را تغییر داد.

تلویزیون های  2020 Philips  : مدل جدید OLED و LCD ، با کیفیت تصویر 4K

طبق گفته های فیلیپس،سال 2020 سال تلویزیون Ambilightt است و اگر دنبال تلویزیونی با امکانات Ambilight هستید،تلویزیون فیلیپس تنها مارک معتبری است که می توانید به راحتی آن را خریداری کنید.

محدوده ی تلویزیون Philipsn از OLEDهای با طراحی زیبا تا تلویزیون های LED با هدف بازار انبوه گسترش می یابد.اگر به دنبال خرید یک تلویزیون Philips Ambilight هستید، امسال همه ی مدل ها،اندازه،صفحه نمایش و ویژگی های ارائه شده به تلویزیون های آن ها را ذکزکرده ایم.

برای داشتن تلویزیون جدید خود علاقه مند،به یک فایل صوتی جدید هستید؟ما همچنین تمام موسیقی متن فیلم های صوتی Philips را که برای سال 2020 اعلام شده است را ذکر کرده ایم.بنابراین شما بهترین کاری را که Philips،باید از لحاظ صدا ودید ارائه دهد،به دست می آورید.

نکات برجسته Philips TV 2020 :

فیلیپس پیش بینی می کند،که سال 2020 میلادی سال Ambilight است .بنابراین 60 درصد از فروش تلویزیون آن ها مجموعه های Ambilight است و این شرکت مایل است که بتواند از این طریق سرمایه گذاری کند..برای تاکید بیشتر براین نوع ویژگی،فیلیپس قصد دارد،یک پیشنهاد آزمایشی را تبلیغ کندکه هر مشتری می تواند 30 دقیقه تلویزیون Ambilight ، را امتحان کند،اگر راضی نبودند،میتوانند تلویزیون را برگردانند.فیلیپس نسبت به نحوه ی تصمیم گیری برای انجام این کار،بستگی به نوع کشوری دارد که وارد کننده ی این محصول باشند.

خواننده عزیز! سایت هفت نارنج برای اینکه از مطالب زیادی بهره ببرید. نوشته‌های زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

تاریخچه فیلیپس

10 نوع از بهترین تلویزیون‌های برتر 4K TV 2020 Ultra-HD

بهترین تلویزیون‌های سال 2020

بهترین مارک تلویزیون چیست؟

کیفیت تصویر کدام تلویزیون بهتر است؟

  • برای مراجعه به سایت اصلی به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.