مشخصات و ویژگی‌ غذاسازهای فیلیپس

با سلام خدمت دوستان گرامی،برای آگاهی بیشتر و به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود  در مورد غذاساز‌های فیلیپس، می‌توانید به سایت هفت نارنج مراجعه نمایید.

  • مشخصات و ویژگی‌ غذاسازهای فیلیپس

فیلیپس به دلیل ساخت محصولات با کیفیت برتر و بالا،  شناخته شده است. شرکت فیلیپس، همیشه در تلاش است تا جهان را از طریق نوآوری‌های برتر،و سالم،خود را به محبوبیت برساند . خواندن این مقاله ، وظیفه‌ی شما را برای پیدا کردن بهترین  غذاساز‌های فیلیپس، راحتتر می‌کند.این مقاله، راهنمایی شامل بهترین توصیه ها در مورد غذاسازهای  فیلیپس می‌باشد.

در دنیای امروز ، زندگی مشترک با وجود مسئولیت‌های خانواده، شوخی و کار آسانی نیست. اما با وجود غذاسازها‌ی فیلیپس، کارها راحتتر و آسانتر می‌شوند.همه‌ی کارهای روزانه آشپزخانه شما مانند مخلوط کردن ، خرد کردن، خمیر کردن و همچنین پخت و پز می‌تواند آسانتر شوند.

یک دستگاه غذاساز فیلیپس، می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری و سرعت گردش کار در آشپزخانه‌ی شما شود.طیف وسیعی از وسایل تهیه‌ی مواد غذایی Philips ، همیشه بهترین‌ها در فناوری تولید می‌کند.به همراه ابزارهای عالی که دارا می‌باشد برای تکمیل سبک‌های تولیدی خود.

Koninklijke Philips N.V که به اختصار Philips نامیده‌شد. غذاسازهای فیلیپس یک شرکت چند ملیتی هندی است، که مقر آن در آمستردام است. این یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در جهان است. علاوه براین، به ویژه در زمینه ی وسایل آشپزخانه روی وسایل بهداشتی و روشنایی متمرکز است.

شرط خواهم بست ، که شما قادر نخواهید بود چشم خود را از 4 پردازنده ی مواد غذایی Philips ، که در زیر مورد بحث قرار می ‌گیرد، بپوشانید. بنابراین شما می‌توانید بسته به نیاز‌های خاص خود و همچنین بودجه ، به نیاز وخواسته‌های خود پس از خواندن این مقاله در مورد غذاسازهای Philips ، پاسخگو باشید.

"<yoastmark

  • دستگاه مواد غذایی Philips Viva Collection 600 W

PowerChop Technology:

این فناوری  ترکیبی از شکل ظاهری ، تیغه‌ی برش و کاسه‌ی داخلی است. که هر کدام به نوبه ی خود منجر به خردکردن هر دو نوع ماده‌های نرم و سخت می‌شود. علاوه بر این برای تهیه‌ی پوره و مخلوط کردن کیک‌های شما مناسب است. بنابراین یک تجربه‌ی فوق‌العاده و احساس برتری را به شما خواهد بخشید.

تنظیمات سرعت برای کنترل حداکثر:

دستگاه غذاساز فیلیپس Viva ، به دو صورت سرعت آن تنظیم می‌شود، تنظیم سرعت بالا،و تنظیم سرعت کم بسته به نوع بافت مواد.از تنظیمات کم سرعت، برای شلاق زدن مواد،مخلوط کردن تخم مرغ،درست کردن شیرینی و خمیر نان استفاده می ‌شود.همچنین به منظور خردکردن پیاز و گوشت،سوپ،اسموتی،خردکردن سبزیجات،برش،رنده،از تنظیم سرعت بالاتر استفاده می‌شود.
2 سال ضمانت جهانی: فیلیپس دو سال ضمانت را برای این دستگاه در نظر گرفته‌است.دستگاه غذاساز فیلیپس به گونه‌ای طراحی شده‌است که می توانید به راحتی قطعات آن را از هم جدا و به هم وصل کنید.همچنین به دلیل طراحی فرم آن ،جدا کردن و وصل کردن قطعات از هم کار آسانی است.

پایه محکم دستگاه غذاساز فیلیپس:

پایه دستگاه غذاساز فیلیپس نه تنها محکم بلکه پایدار و ثابت است، حتی در حین خمیرورزی یا سایر فرایندهای سنگین،ثبات وپایداری خود را حفظ می‌کند.

لوازم جانبی دستگاه غذاساز فیلیپس، ایمن برای ماشین ظرف شویی:

قطعات چانبی، دستگاه غذاساز فیلیپس،قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی هستند.از این رو نیازی به نگرانی در مورد شستن این قطعات در ماشین ظرف‌شویی وجود ندارد.

دیسک استیل ضد زنگ:

انتخاب سایز دیسک استیل غذاساز فیلیپس، بسته به نوع مواد غذایی انتخاب می‌شود.این دیسک استیل و ضد زنگ می‌باشد.عملکرد و کارایی آن به صورتی،تنظیم شده است،تا بهترین نتایج را در برش و خردکردن به دست آورد.

مخلوط کن:

شیشه مخلوط کن، 1.5 لیتری فرایند ترکیب و خردکردن و هم زدن را به خوبی انجام می‌دهد.

"<yoastmark

  • دستگاه غذاساز Philips 750 W

شیشه مقاوم در برابر شکست:

این شیشه 1.75 لیتری مقاوم در برابر شکست و دارای ظرفیت کار 1 لیتری است.

قدرت موتور:

این دستگاه غذاساز فیلیپس، موتور قدرتمند 750 واتی را شامل می‌شود.که دارای دو نوع سرعت است.سرعت کم بر روی مواد نرم بهتر کار می‌کند.درحالی که سرعت بالا برای مواد سخت بهتر کار می‌کند.بنابراین به شما این امکان را می‌دهد،تا تمام دستور العمل‌های مورد نیاز خود را برآورده کنید.

درج دیسک فولادی:

به سادگی درج دیسک مناسب را برای برش،خرد کردن و گرانوله شدن انتخاب نمایید.به عنوان مثال درج دیسک برش را،برای برش انتخاب کنید.

کاسه 2.1 لیتری :

کاسه ی 2.1 لیتری داراهی ظرفیت کاری 1.5لیتر است.بنابراین به شما این امکان را می‌دهدتا به طور مثال 5 قسمت سوپ را با یکبار مخلوط کنید.

امولسیون کننده دیسک :

یک دیسگ امولسیون کننده، در تهیه‌ی غذاهایی مانند سس مایونز ضروری است.همجنین برای مخلوط کردن کرم طراحی شده است.

Kneader:

در دستگاه غذاساز فیلیپس، به کمک این ابزار ورزدادن،میتوانید خمیر را مخلوط کرده و ورز دهید.

آسیاب چرخ:

این اسیاب برای خردکردن گیاهان ،ادویه جات، ترشیجات،دانه‌های قهوه و موارد مشابه دیگر ایده‌آل است.
همه به لطف Philips ، لوازم جانبی قطعات آن را، می‌توان به راحتی در ماشین ظرفشویی شستشو داد.بنابراین تمام قطعات و لوازم جانبی آن در ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

Powerchop Technology:

ترکیبی از شکل تیغه، برش،کاسه‌ی داخلی است.تیغه ی آن نه تنها در مخلوط کردن مواد نرم،بلکه برای مواد سخت نیز برتری دارد.علاوه بر این در تهیه پوره ها و مخلوط کردن مواد کیک،مخصوصا شیرینی‌ها به کار می رود. پایه قوی آن از جنس استلنس استیل، گوشت وسبزیجات را به راحتی خرد می کند.

مخلوط کن مقاوم در برابر شکست:

به منظور مخلوط کردن، مواد مختلف را خرد کرده و هم بزنید. علاوه بر این، مقاومت در برابرشکستگی نشان می‌دهد که قوی است و به راحتی نمی‌شکند.

پایه ی پایدار:

از آنجا که پایه ی دستگاه غذاساز فیلیپس محکم و پایدار است.هنگام خمیر و یا سایر فرایندهای سنگین با مشکل روبه ایرو نخواهید شد. این دستگاه غذاساز فیلیپس قطعات آن به گونه ای طراحی شده است، که وصل کردن قطعات آن به راحتی و بدون دردسر باشد.

  • دستگاه غذاساز Philips 1300 W :

Double Balloon Beater Beater:

غذاساز فیلیپس، حرکات ریتمیک بالون دوفلزی، به همراه دکمه خودکار تک لمسی باعث می‌شود که سفیده تخم مرغ به خوبی مخلوط شود. همچنین دارای موتور 1300 واتی است.این نوع موتور توانایی پردازش هر نوع موادغذایی را دارد.ساخت محکم و سرعت فوق‌العاده ی آن نیز به عملکرد آن می‌افزاید.همچنین این دستگاه از چند تیغه نشکیل شده است،که قادر است مواد را به هرشکل و اندازه ای که باشد خردکند.

خمیر زن:

همچنین این دستگاه می تواند در درست کردن خمیر نان و شیرینی به خوبی آن را ورز دهد .
این دستگاه غذا ساز فیلیپس با ظرفیت 3.4 لیتری، می‌تواند حداکثر حجم مواد غذایی را با یک بار استفاده مخلوط کند. همچنین این دستگاه جمع وجور و بدون صدا است. با دستگاه های غذا ساز بزرگ که قبلا استفاده می‌شدند، خداحافظی کنید.و از این دستگاه های غذاسازکم حجم و کم صدا حداکثر لذت و کارایی را تجربه کنید.شکل ظاهری آن به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید،آن را در هر گوشه‌ی آشپزخانه‌ی خود استفاده نمایید. و به راحتی قابل جابه جایی و حمل است.

دارای 4 دیسک از جنس استنلس استیل:

دیسک‌های به کار برده شده در این دستگاه غذا ساز Philips ، برای انواع سبزیجات مناسب است،هم مواد ریز و هم مواد درشت. دیسک گرانولی به کار رفته شده آن فبرای سیب زمینی و پنیر مفید است. همچنین می‌توانید برای درست کردن موادغذایی نازک گیاهی از دیسک ژولین استفاده کنید.علاوه براین ، دیسکی وجود دارد که مخصوصا برای ساخت سیب زمینی ضخیم استفاده می‌شود که به دیسک سرخ شده‌ی فرانسوی شناخته شده است.

لوازم جانبی دستگاه غذاساز فیلیپس ،ایمن در ماشین ظرف شویی:

نه تنها می توانید لوازم جانبی را با آب شستشو دهید،بلکه می‌توانید آن را در ماشین ظرفشویی قراردهید. و نگران هیچ چیزی نباشید.

مخلوط کن 2.2L : با استفاده از این مخلوط کن به راحتی می‌توانید، مواد مورد نیاز خود را طبق حجم موجود در مخلوط کن ریخته، و با یک حرکت برتری و کارایی آن را ببینید.

دیسک XXL 18cm :

به دلیل دیسک های XXL ، این دستگاه مواد غذایی فیلیپس، با استفاده از عملکرد سریع همه‌ی مواد تشکیل دهنده را به خوبی مخلوط و ریز می‌کند.از این رو صرفه جویی در وقت و تلاش شما را در هنگام پخت وپز  را به دلیل عملکرد سریع تر بهبود می‌بخشد.

Powerchop Technology:

این فناوری، ترکیبی از شکل تیغه، زاویه برش، وکاسه داخلی است. که باعث می‌شود خرد کردن مواد نرم و هم مواد سخت به راحتی انجام شود. علاوه بر این در تهیه پوره ها و مخلوط کردن مواد کیک دارای برتری است.

Citrus Press + Centrifugal Juicer:

این پردازنده ی مواد غذایی، شامل لوازم جانبی حرفه‌ای آب میوه است.این ماده می تواند تا 200% سریعتر آب کند،در مقایسه با دیگر آب میوه گیری‌های موجود

Micromesh Filter:

این فیلتر از جنس استیل ضد زنگ است.در هنگام آبگیری میوه ها ، آن را فشرده تر کرده تا آب بیشتری به دست آید.

طراحی ارگونومیک:

تمیز کردن همه ی لوازم جانبی آن آسان است.همچنین به دلیل طراحی آرگونومیکی که دارد ، بنابراین این کار آسانتر می‌شود.

Philips Steamer & Blender

فیلیپس می داند که غذای مغذی برای رشد کودک شما ضروری است.این غذای کودک سالم با استفاده از Philips Avent  شمارا قادر می‌سازد، که غذاهای خانگی خوشمزه تهیه کنید، آن هم به روشی ساده.

Steam Technology:

غذاساز فیلیپس یک روش بی نظیر بخارپز برای طبخ سالم است.از آنجا که بخارپز یک روش سالم برای پخت و پز است.این فناوری بی‌نظیر باعث می شود،بخار از پایین به بالا گردش کند. بنابراین باید اطمینان حاصل شود، که تمام مواد به طور یکنواخت پخته می‌شوند.علاوخ بر این بافت و مایعات پخت و پز به خوبی حفظ شوند.

اعلان بوق هشدار:

دیگر منتظر نباشید و وقت خود را صرف تماشا کردن آن نکنید. این دستگاه غذا ساز فیلیپس،وقتی که غذا پخته می‌شود، در زمان مشخصی بوق هشدار آن زده می‌شود.بعد می توانید به راحتی غذای خود را میل کنید.

بخارپز کردن و مخلوط کردن در یک شیشه:

شما می توانید تمام غذاهای مغذی کودک را در همان ظرف غذاساز فیلیپس تهیه کنید درست از بخارپز کردن و  مخلوط کردن.بعد از آینکه بخار تمام شد، تمام کاری که باید انجام دهید،بلند کردن شیشه،و بعد سر آن را بپیچید و در جای خود قفل کنید.

از آنجا که شیشه ظرفیت 1000میلی لیتر دارد.شما هم زمان می توانید،همزمان 4 وعده ی غذایی بپزید.بنابراین این به شما در صرفه جویی در وقت گرانبها کمک می کند.اگر نمی خواهید همه وعده های غذایی را با هم سرو کنید.پس می توانید یک وعده ی غذایی را سرو کرده و سه مورد دیگر را در یخچال یا فریزر خود ذخیره کرد.

"<yoastmark

برنامه برای مشاوره:

در این برنامه دستورالعمل ها،فیلم ها، نکات، و ترفندهای سالم را کشف کنید.یک ابزار بسیار مفید و آموزنده به عنوان برنامه توصیه‌هایی را برای شخص ،ارائه می‌دهد.

بخار، مخلوط کردن ، یخ زدایی، گرم کردن مجدد (4 در 1):

غذاسازها‌ی فیلیپس دارای مخزن آب آسان برای تمیزکردن: به دلیل طراحی باز آن، مخزن آب به راحتی قابل تمیز کردن و پر کردن مجدد است.همچنین ششیشه‌ و تیغه غذاسازها‌ی فیلیپس برای شستن در ماشین ظرفشویی بی‌خطر است.

  • فیلیپس،آشپزی را آسان می‌کند

خوشحالم،که شما همراهان گرامی مقاله‌ی ما را تا آخر همراهی کردید. ما در اینجا شرح مختصری از دستگاه‌های غذاسازهای فیلیپس را همراه با ویژگی‌های آن‌ها را معرفی گردیم، بنابراین از ویژگی‌های خوبی برخورداراست.حال این بدان معنا نیست که من توصیه می‌کنم همه‌ی موارد فوق را بخرید، بلکه به سادگی یکی را انتخاب کنید، که متناسب با نیازها، سبک زندگی شما و متناسب با بودجه‌ی شما باشد.

علاوه بر این، این بستگی به شما دارد، که چقدر طبخ می‌کنید و چه چیزهای را میپزید.برای صرفه‌جویی در هزینه، هرگز از کیفیت محصول غافل نشوید.همچنین هرگز یک دستگاه غذاساز، با کیفیت پایین خریداری نکنید.

همیشه توصیه می‌شود، یک دستگاه غذاساز، با ویژگی‌های بیشتر،قابلیت ها و قدرت موتور بالا خریداری کنید، تا بتوانید سال‌ها‌ی سال با خیال راحت استفاده کنید.

با سپاس فراوان، که مقاله‌ی مارا همراهی کردید.

برای مراجعه به سایت اصلی،در مورد غذاسازها‌ی فیلیپس به سایت مربوطه مراجعه کنید.