معرفی جدیدترین تلویزیون های OLED و LCD پاناسونیک

همراهان گرامی، اگر مایل به مطالعه در مورد ،تلویزیون های پاناسونیک می باشید،لطفا مقاله ی ما را همراهی کنید. سایت هفت نارنج یکی، از بهترین سایت های معتبر وقابل اطمینان است که از نظر اصل بودن محصول و ضمانت آن، حس اطمینان را به شما خواهد بخشید.همچنین با مطالعه مقالعه های زیر می‌تواند از بین برندهای برتر تلویزیون مورد نظر خود را انتخاب کنید:

کیفیت تصویر کدام تلویزیون بهتر است؟

بهترین تلویزیون‌های 2020 

10 نوع از بهترین تلویزیون‌های برتر 4K TV 2020 Ultra-HD

Panasonic یک نام تجاری بین المللی برای محصولات برقی ژاپنی است که توسط شرکت پاناسونیک ، تولید شده است.شرکت پاناسونیک در سال 2012 به عنوان چهارمین تولید کننده ی، تلویزیون در جهان معروف شده است.پاناسونیک در سال 1918 توسط konosuke Matsushita به عنوان فروشنده سوکت  لامپ ها تاسیس شد.این شرکت تولید مجموعه های تلویزیونی را برای بازار ایالت متحده تحت نام تجاری Pana sonic آغاز کرد و استفاده از این برند را به اروپا درسال 1979 گسترش داد.

به دلیل تنوع بسیار زیادی که در زمینه ی تلویزیون ها وجود دارد، بنابراین یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها میباشد.در نتیجه انتخاب و خرید در صورت وجودبرندهای متنوع ومختلف کارسختی است. می‌خواهیم در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از بهترین برندهای تلویزیون صحبت کنم. یکی از این بهترین ها که میخواهم در مورد آن باشما صحبت کنم تلویزیون های پاناسونیک است.

تلویزیون پاناسونیک2020: همه ی تلویزیون های جدید OLED و LCD  پاناسونیک در سال 2020

تلویزیون پاناسونیک دهه ی جدیدی را به صورت خیره کننده آغازکرده است.بنابراین یکی از بهترین مارک های تلویزیونی جهان امسال است. Panasonic به تازگی مدل های HZ1500 و HZ1000 OLED را علاوه بر سه تلویزیون HX800 و LCD 4K-HX940 ، HX900 معرفی کرده است.

پاناسونیک وقتی از تلویزیون صحبت میکند از پنل های OLED درجه یک بهره می برد و همچنین از فرمت HDR پشتیبانی میکند.همچنان که پاناسونیک مدل های جدیدی را منتشر میکند در نتیجه فناوری ها و امکانات جدید این تلویزیون ها نیز آشکار میشود.

جدیدترین تلویزیون پاناسونیک
جدیدترین تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون های جدید پاناسونیک در سال 2020

OLED Panasonic HZ2000 یکی از بهترین تلویزیون های سال 2020 است. این مدل در CES 2020 اعلام شد و در سایزهای 55 و 65 اینچ در دسترس می باشد. این مدل جانشین GZ2000 در سال گذشته است، بنابراین تلویزیونی است که ما دربررسی خود به آن پنج ستاره کامل می دهیم.جدیدترین مدل از پنل OLED سفارشی بوده وهمچنین از فرمت HDR برخوردارمی باشد. HZ2000 از همان پردازنده HCX Pro هوشمند که از پنل OLED Panasonic 2019 به کار برده شده است بهره می گیرد. ما اکنون میدانیم که مدل های HZ1500 و GZ1000 را نیز به عنوان جانشین مدل های GZ1500 و GZ1000 OLED 2019 قرار داده شده است. پاناسونیک همچنین سه تلویزیون LCD 4K را معرفی کرده است: HX940 ، HX900 ، HX800. LEG. مثل همیشه ، تمام این مجموعه ها دارای همان فرمت HDR است.

تلویزیون‌های 2020 پاناسونیک
تلویزیون‌های 2020 پاناسونیک

فناوری تلویزیون پاناسونیک 2020

Dolby vision به همراه سنسور نور تعبیه  شده در تلویزیون کار میکند.سپس این اطلاعات برای تغییر تنظیمات تصویر و نمایش دقیق تر تصویر استفاده می شود.این بدان معنی است که Dolby vision میتواند به شما بگویدکه در یک اتاق با نور کم و تاریک که در آن بسیاری از جزئیات روشنایی گم می شود،در حال تماشا کردن تلویزیون هستید،برای جبران،این نور کم تلویزیون می توانید،بدون نیاز به ورود به تنظیمات تصویر،روشنایی را به طور خودکار افزایش دهید و حداکثر نور مورد نیاز راکسب کنید.درتلویزیون های پاناسونیک،فناوری های زیادی درزمینه ی،پانل و تکنیک های پردازش وآرایه ای روشنایی وجوددارد،بنابراین هیچ دو مدل تلویزیون نمیتوانند،واقعا همان تصویر را با یک کیفیت نشان دهند.

در تنظیمات پیش فرضی که در بسیاری از تلویزیون های 4k وجود دارد اغلب تصویری را که  در هنگام پخش کردن فیلم مشاهده می کنید،میتوان تغییرداد.دراین مرحله Filmmaker Mode به کار گرفته می شود،و سعی خواهدکرد که برخی از تغییرات شدید تنظیم تصویر را اصلاح کند.از تنظیمات کنتراست بیش از حد زیادجلوگیری می کند،این یک فناوری پردازشی است که برای،صاف کردن صحنه های سریع حرکت مانند،اکشن یا تعقیب ماشین به کار برده می شود.

این نوع فناوری ها وامکانات تنها چیزی نبود که پاناسونیک در CES 2020 اعلام -: پاناسونیک از هدفون های صوتی واقعی،بدون سیم بلوتوث پرده برداشت.

فناوری تلویزیون پاناسونیک 2020
فناوری تلویزیون پاناسونیک 2020

تلویزیون های OLED پاناسونیک 2019

بیایید نگاهی بیندازیم به مدل های تلویزیون پاناسونیک در سال گذشته،که مارک های ژاپنی را به بازار عرضه کرده است،ازOLED های رده بالا میتوان به 4K ،LED HD 75 ،با فرمت HDR میتوان اشاره کرد،تا برخی از تلویزیون های  قیمت مناسبتر.تلویزیون OLED، مدل GZ2000 (در سایز 55، 65 اینچ): این مدل تلویزیون اولین آگهی برتر تلویزیونی سال 2019 است. تلویزیون OLED مدل  GZ2000،  پاناسونیک است، که از تلویزیون های  موجود در سال گذشته میتوان مجموعه های FZ800 ، FZ950 را نام برد، که از HCX Pro  ساخته شده است.

برای مراجعه به سایت اصلی به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.