معرفی مجموعه تلویزیون‌های 2020 سونی

تلویزیون‌های 2020 سونی

سونی ( SONY ) تلویزیون‌های، 4K OLED A8H، X8050H 8K LED Z8H، X8500H، X9000H، 4K LED X9500H، X7500H را به طور رسمی به بازار معرفی کرده است. ما در اینجا به شرح مختصری از معرفی مجموعه تلویزیون‌های 2020 سونی خواهیم پرداخت. تلویزیون‌های BRAVIA 2020 با قدرت تولید تصاویر از قدرتمندترین پردازنده X1 Ultimate و منحصربه‌فرد فناوری، رنگ نمایشگر TRILUMINOSTM برجسته و زنده‌ترین و واقعی‌ترین تجربه را به ارمغان می‌آورد.

صدا در تلویزیون BRAVIA 2020 با عملکرد Frame Tweeter ، Acoustic Surface Audio 2.2 کالیبراسیون صوتی، Dolby Atmos برای یک تجربه صوتی عالی به‌روز می‌شود. این محصول دارای طراحی مینیمالیستی با پایه آلیاژ، یکپارچه با یک قاب فلزی زیبا و یک تجربه کاربری هوشمند و راحت به لطف سیستم عامل آندروید 9.0 است.

Sony Z8H اولین تلویزیون LED 8K سونی است، که در بازار موجود است. Z8H با بهره‌گیری کامل از قدرت پردازنده X1 Ultimate با یک پایگاه داده 8K، قادر است تمام تصاویر را به استاندارد 8K ارتقا دهد. ترکیب فناوری TRILUMINOSTM DISPLAY دامنه رنگ را افزایش می‌دهد و رنگ‌ها را افزایش می‌دهد و به تولید تصاویر با کیفیت بالا 8K HDR در تازه‌ترین و طبیعی‌ترین رنگ‌ها کمک می‌کند. همراه با فناوری تصویربرداری پیشرفته که دارای صدایی با کیفیت بالا2.2 کانال و 60 وات است و دارای دو ساب ووفر مجزا و فناوری بلندگو Frame Tweeter است که یک زمینه صوتی گسترده را ارائه می‌دهد و به شما حس صوتی مستقیم از شکل را صفحه می‌دهد.

تلویزیون‌های سونی 2020
تلویزیون‌های سونی 2020

تلویزیون‌های اولد سری 2020

سونی با استفاده از A8H OLED، فناوری X-Motion Clarity را برای اولین بار در تلویزیون OLED اعمال می‌کند و به بهبود پردازش روان فریم‌های پرسرعت کمک می‌کند. ضمن اطمینان از وضوح تصویر، همراه با تقویت کننده کنتراست Pixel، کنتراست تصاویر عمیق را افزایش می‌دهد. همراه با فناوری صوتی ناشی از صفحه Acoustic Surface Audio 2.2 برای بهینه‌سازی حس همگام‌سازی بین تصویر و صدا کمک می‌کند. A8H یک محصول تلویزیون OLED است، که فلسفه طراحی تصویر و صدا را نشان می‌دهد.

تلویزیون سونی 2020

سری تلویزیونی BRAVIA 2020 سونی همچنین تجربه بازی جدیدی را برای کاربرانی که عاشق بازی‌های پیشرفته گرافیکی با فریم 120 در ثانیه با رزولوشن 4K از رایانه‌های شخصی یا کنسول‌های نسل جدید هستند ارائه می‌دهد.

تلویزیون 8K LED سونی Z8H

پردازنده X1 Ultimate از قدرت بی نظیری برخوردار است، همزمان صدها شی مختلف را شناسایی می‌کند و هوشمندانه با روشنایی، جزئیات تصویر کار می‌کند و قاب کلی 8K را پر از جزئیات می‌کند . درست است علاوه بر این، تمام محتوای با وضوح پایین را به لطف فناوری PRO 8K X-Reality به تقریبا 8K استاندارد ارتقا می‌یابند. فناوری LED Full Array با کنترل هر منطقه روشن با توجه به هر صحنه در سیستم LED کنتراست را افزایش می‌دهد.

فناوری تصویر TRILUMINOSTM Display دامنه رنگ طبیعی را گسترش داده و افزایش می‌دهد. فناوری پردازش X-Motion Clarity وضوح و روشنایی فریم‌های پرسرعت را کنترل می‌کند و هر عملی را صاف و واضح نگه می‌دارد. فناوری X-Wide Angle زاویه دید را گسترش می‌دهد تا تجربه‌ای یکپارچه را برای بینندگان از هر زاویه‌ای فراهم کند بدون اینکه بر رنگ و روشنایی محتوا تاثیر بگذارد. این مدل تلویزیون از Dolby Vision و Dolby Atmos برای محتوای با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کند.

سیستم عامل آندروید این تلویزیون با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما بسیار عالی است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی بدون دست یا جستجوی صوتی از راه دور با قابلیت درک 3 زبان منطقه‌ای پرکاربرد می‌باشد.

تلویزیون OLED سونی A8H

بهینه‌سازی تصاویر با پردازنده X1 Ultimate با مجموعه داده‌های ویژه مورد استفاده در تلویزیون‌های 8K Z8H برای تولید تصاویر با بهترین جزئیات را نشان می‌دهد. فناوری تصاویر TRILUMINOSTM Display دامنه رنگ طبیعی را گسترش داده و افزایش می‌دهد. تقویت کننده کنتراست Pixel، قابلیتی که کنتراست هر رنگ را در سری MASTER A9G افزایش می‌دهد. فناوری روان سازی تصویر X-Motion Clarity به شدت وضوح و روشنایی فریم‌های پر سرعت را کنترل می‌کند.

تلویزیون OLED سونی A8H

از Dolby Vision و Dolby Atmos برای محتوای با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کند. سیستم عامل آندروید با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخگویی به تمام نیازهای سرگرمی شما بسیار پرکاربرد است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی در ریموت با قابلیت گوش دادن و درک 3 زبان منطقه‌ای کارایی دارد.

تلویزیون LED 4K سونی X9500H

کیفیت تصویر 4K را با پردازنده X1 Ultimate و مجموعه داده‌های ویژه‌ی مورد استفاده در مجموعه‌های تلویزیونی 8K Z8H می‌باشد. فناوری LED Full Array با کنترل هر منطقه روشن با توجه به هر صحنه در سیستم LED، کنتراست را افزایش می‌دهد. فناوری تصویر TRILUMINOSTM Display دامنه رنگ طبیعی را گسترش داده و افزاییش می‌دهد.

فناوری پردازش X-Motion Clarity دقیقا وضوح و روشنایی فریم‌های پرسرعت را کنترل می‌کند و هر عملی را صاف و واضح نگه می‌دارد. فناوری X-Wide Angle زاویه دید را گسترش می‌دهد، تا تجربه‌ای یکپارچه را برای بینندگان از هر زاویه‌ای فراهم کند، بدون اینگه بر رنگ و روشنایی محتوا تاثیر بگذارد. بلندگوی پیشرفته X-Balanced ترکیبی از Acoustic Multi Audio است، تا زمینه صدا را گسترش دهد و درک صدا را از صفحه نمایش افزایش دهد..

از Dolby Vision و Dolby Atmos برای محتوای با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کند. سیستم عامل آندروید با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخگویی به تمام نیازهای سرگرمی شما برکاربرد است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی بدون دست یا جستجوی صوتی از راه دور با قابلیت درک 3 زبان منطقه‌ای دارای کارایی است.

تلویزیون های سری X9500H سونی :

تلویزیون LED 4K سونی X9500H

SONY X9000H FULL ARRAY LED TV PROPERTY TECHNOLOGY

تصاویر 4K را با پردازنده تخصصی X1 4K HDR بهینه کنید. فناوری LED کامل آرایه‌ای با محدوده دینامیکی تمایل به X با کنترل هر منطقه روشن با توجه به هر صحنه در سیستم LED پس زمینه، کنتراست را افزایش می‌دهد. فناوری تصویر TRILUMINOSTM دامنه رنگ طبیعی را گسترش داده و افزایش می‌دهد. فناوری پردازش X-Motion Clarity دقیقا وضوح و روشنایی فریم‌های پرسرعت را کنترل می‌کند و هر عملی را صاف و واضح نگه می‌دارد.

بلندگوی پیشرفته X-Balanced ترکیبی از Acoustic Multi Audio است، تا زمینه صدا را گسترش دهد و درک صدا را از صفحه نمایش افزایش دهد. از Dolby Vision و Dolby Atmos برای محتوای با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کند. سیستم عامل آندروید با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخگویی به تمام نیازهای سرگرمی شما بسیار پرکاربرد است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی در ریموت با قابلیت گوش دادن و درک 3 زبان منطقه‌ای دارای کارایی است. نرخ فریم در وضوح 120fps 4K است.

سری تلویزیون‌های (X9000H(85/75/65/55 سونی:

SONY X9000H
SONY X9000H

SONY X8500H تلویزیون 4K HDR

تصاویر 4K را با پردازنده تخصصی X1 4K HDR بهینه کنید. فناوری تصاویر TRILUMINOSTM Display دامنه رنگ رنگ طبیعی را گسترش داده و افزایش می‌دهد. فناوری تصویر یکپارچه Dynamic Contrast Enhancer با Motionflow XR 800 کیفیت کنتراست تصویر را افزایش می‌دهد و وضوح فریم‌های پر سرعت را کنترل می‌کند. باس را با طراحی اسپیکر Bass Reflex تقویت کنید.

از Dolby Vision و Dolby Atmos برای محتوای با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کند. سیستم عامل آندروید با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخ به تمام نیازهای سرگرمی بسیار پرکاربرد است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی در ریموت با قابلیت گوش دادن و درک 3 زبان منطقه‌ای دارای کارایی بسیار است.

سری تلویزیون (X8500H(49/43 سونی:

SONY X8500H
SONY X8500H

SONY X8050H تلویزیون 4K HDR

تصاویر 4K را با پردازنده تخصصی X1 HDR بهینه کنید. اندازه متنوعی از صفحه را داشته باشید، تا متناسب با هر اندازه اتاق نشیمن باشد. فناوری تصویر TRILUMINOSTM Display دامنه رنگ طبیعی را گسترش داده و افزایش می‌دهد. فناوری تصویر یکپارچه Dynamic Contrast Enhancer با Motionflow XR 200 کیفیت کنتراست تصویر را افزایش می‌دهد و وضوح فریم‌های پرسرعت را کنترل می‌کند. تقویت باس با طراحی بلندگوی Bass Reflex و افزایش عملکرد صدا با بلندگوی X-Balanced.

از Dolby Vision و Dolby Atmos برای محتوای با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کند. سیستم عامل آندروید با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخگویی به تمام نایزهای سرگرمی بسیار پرکاربرد است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی در ریموت با قابلیت گوش دادن و درک 3 زبان منطقه‌ای بسیار کارایی دارد.

سری تلویزیون‌های (X8050H(75/65/55/49/43 سونی:

SONY X8050H
SONY X8050H

SONY X7500H

تصاویر 4K را با پردازشگر تصویر X1 بهینه کنید. فناوری تصویر TRILUMINOSTM D دامنه رنگ طبیعی را گسترش داده و افزایش می‌دهد. فناوری تصویر یکپارچه Dynamic Contrast Enhancer با Motionflow XR 200 کیفیت کنتراست تصویر را افزایش می‌دهد و وضوح فریم‌های پر سرعت را کنترل می‌کند. با طراحی اسپیکر Bass Reflex کیفیت باس را بهبود بخشید.

سیستم عامل آندروید با بیش از 5000 برنامه در فروشگاه گوگل پلی برای پاسخگویی به تمام نیازهای سرگرمی بسیار پرکاربرد است. دستیار مجازی Google Assistant به کاربران در برقراری ارتباط با تلویزیون کمک می‌کند. کنترل هوشمند با جستجوی صوتی در ریموت با قابلیت گوش دادن و درک 3 زبان منطقه‌ای دارای کارایی است.

سری تلویزیون‌های (7500H (65/55/49/43 سونی :

SONY X7500H
SONY X7500H

سایت هفت نارنج با مقاله‌های زیر اطلاعات مهم و کاربردی را در مورد تلویزیون‌های سری 2020 قرار می‌دهد، با مطالعه آنها انتخاب گزینه مورد نظر را برای شما آسان می‌نماید.

برای مراجعه به سایت اصلی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.