معرفی و کارایی ابزارآلات‌های ورکس (worx)

همراهان گرامی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتردر مورد محصولات مختلف به سایت هفت نارنج مراجعه کنید.

محصولات ورکس(Worx)، شامل خطی از تجهیزات چمن زنی و باغبانی و ابزار قدرت است، که توسط شرکت Positec Tool، یک شرکت تولیدی مستقر در سوژو، چین با دفتر مرکزی آمریکای شمالی در شارلوت، کارولینای شمالی قرارگرفته است. این مارک در درجه اول به دلیل چمن زنی و ابزار باغی شناخته می‌شود.

آیا Worx یک برند خوب ابزار است؟

ورکس(Worx)، مارک ابزاری محبوب است، که در بسیاری از فروشگاه‌ها و سایت هفت نارنج فروخته می‌شود. ورکس که به ابزار قدرت معروف است، یک شرکت با کارخانه تولیدی مستقر در چین و ایالت متحده است.

در بررسی ابزارهای Worx، ما به تاریخچه، کیفیت شرکت، بررسی مصرف کننده و سایر اطلاعات برای بررسی اینکه آیا ورکس یک مارک خوب است، خواهیم پرداخت.

مرورابزارهای Worx

ورکس(Worx)، نام تجاری است که در سال 2004 برای ارائه چند نوع ابزار اصلی اغاز شد. 1- تجهیزات چمن 2- تجهیزات باغ 3- ابزارهای برقDIY

Worx برندی است که توسط Positec Tool Corporation تاسیس شده است. پوزیتک در سال 1994 در سوژو چین توسط دون گائو تاسیس شد. با بزرگ شدن این شرکت، آنها تصمیم به راه‌اندازی Worx برای فروش مستقل ابزارهای قدرت گرفتند.

Worx ساخت کجا است

کارولینای شمالی به عنوان مقر اصلی Worx عمل می‌کند، اما تولید در سوژوچین انجام می‌شود. خواهید فهمید که این شرکت تمام محصولات خود را در چین تولید می‌کند، البته می‌تواند در آینده تغییر کند.

WORX

TOOL RANGE

ورکس(Worx) ابزارهای متنوعی را ارائه می‌دهد، اگرچه افراد زیادی را پیدا خواهید کرد که در مورد ابزارهای باغبانی و محوطه‌سازی کاوش می‌کنند، ما همچنین با این ابزارها افتخار می‌کنیم زیرا از نظر کیفیت و قیمت استثنایی هستند.

انواع ابزار زیر که توسط این شرکت به فروش می‌رسد عبارتند از:

چمن و باغ: محبوبترین دسته ابزار در دسته چمن و باغ است. این رده شامل تریمرهای رشته‌ای، لبه‌ها، پاک کننده‌های قابل حمل، دمنده‌های برگ، مورس چمن‌ها، اره‌های زنجیره‌ای، اره‌های قطبی، برش‌های پرچین و کلیپر و سایر موارد می‌باشد.

Power tools:

ابزارهای قدرت ورکس(Worx) به طور پیوسته انتخاب خود را از ابزارهای قدرت افزایش داده است، در حالی که مته‌ها، درایورها، اره‌های برقی، سندرز و ابزار نوسان کننده رایج‌ترین هستند.

تجهیزات جانبی:

لوازم جانبی فروخته شده توسط Worx شامل لوازم جانبی برقی، باتری و لوازم جانبی محصولاتشان مانند لوازم اره برقی و ماشین چمن زنی می‌باشد.

مصرف کنندگان قادر به پیدا کردن دو منبع اصلی انرژی هستند: باتری و الکتریکی. شما می‌توانید منبع مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنید. ابزارهای بنزینی در میان کاتالوگ ابزارهای مارک معمول نیستند، بنابراین این را به خاطر بسپارید.

TOP 3 WORX POWER TOOLS REVIEW

ورکس(WORX) طیف گسترده‌ای از ابزارهای با کیفیت را برای صاحبان خانه ارائه می‌دهد.

WORX WORXSAW WX429L COMPACT CIRCULAR SAW

ابزاری همه کاره است که از نظر اندازه کوچک است اما کارایی بسیار زیادی دارد. WX429L دارای قابلیت آسان برای برش‌های سریع و تمیز است. WORX می‌گوید این اره فشرده همان نتایج اره مدور با اندازه کامل را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌ها

 • اهرم سنج آسان
 • تنظیمات 45-0 bevel درجه
 • چوب، فلز، پلاستیک یا کاشی را خرد می‌کند
 • طراحی تیغه
 • تیغه کاربید 24T
 • عمل یک دست

طراحی باریک جدید این اره قابل توجه است و پروژه‌های طولانی‌تر را راحت‌تر می‌کند.

این اره دارای یک موتور بدون برس که این به معنی عالی‌تر بودن از نظر قدرت و کار وعمرموتور می‌باشد.

حتی با طراحی باریک این ابزار، دارای برشی با عمق 1.2-1 اینچ می‌باشد و برش‌های سریع و صافی را انجام می‌دهد.

دارای امکانات دیگری از جمله تنظیم برش با زاویه 45 درجه، چراغ LED برای دید بهترو روشن کردن منطقه کاری شما. دارای باتری قابل شارژ 20 ولت و قابل استفاده از این ابزار قدرت در باغ. بنابراین لازم نیست هر بار که بخواهید باتری جدید بخرید.

مشخصات فنی

 • اندازه تیغه‌: 4.5
 • سرعت: 3500 دور در دقیقه
 • وزن: کمتر از5 پوند

WX429L

ممکن است کمتر از 5 پوند وزن داشته باشد، اما تیغه 4.5 اینچی به اندازه کافی قدرتمند است، تا حداکثر 2 اینچ مواد را برش دهد و به برش‌های مستقیم و دقیق کمک می‌کند و همچنین باعث تنظیمات برش باریک و به تکمیل کردن طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها کمک می‌کند.

اندازه کوچک‌تر و وزن سبک‌تر این ابزاربرای افرادی که دارای مشکلاتی هستند و یا آرتروز دارند، گزینه عملی و خوبی است. اداره کردن آن آسان می‌باشد و حتی دارای یک درگاه گردوغبار برای خالی کردن آن است و همچنین از آنجا که دارای سیم کابل است، دیگر لازم نیست که نیمه کاره کار خود را رها کنید. با توجه به وزن و اندازه آن جای تعجب نیست، که برش‌ها را دقیق و تمیز انجام دهد و عملکرد یک دست مقابله با کارهای برش را آسانتر می‌کند.

ورکس

WORX WG163 CORDLESS STRING TRIMMER & EDGER

WG163 باعث می‌شودکه سریع کار و برشکاری صورت گیرد. از آنجا که از باتری تغذیه می‌شود، دیگر نیازی به نگرانی در مورد بریدن سیم‌ها و مخلوط کردن سوخت نیست. با فشار دادن یک دکمه، شما آماده هستید که بدون نیاز به تغییر ابزار برش را شروع کنید.

ویژگی‌ها:

 • شامل باتری‌های PowerShare Maxlithium 20*2V
 • فید خط فوری
 • سرکج 90 درجه
 • محافظ Spacer

به راحتی از یک اصلاح کننده رشته‌ای به یک لبه چرخ، فقط در عرض چند ثانیه تبدیل می‌شود. دارای دو باتری قدرتمند و سبک وزن با قدرت 20 ولت است، بنابراین به راحتی روی زمین شیب‌دار و لبه‌دارو مکان‌های قابل دسترسی می‌تواند حرکت کند. بی سیم بوده بنابراین از همان باتری برای استفاده از 20V و40V استفاده می‌شود.

این ابزار به شما خطوط محکم‌تر و برش‌های تمیزتری را می‌دهد. همچنین قابل تنظیم می‌باشد که در هنگام برش زدن به گیاهان، به چشم‌اندازهای اطراف و چمن آسیب نمی‌رساند.

مشخصات فنی:

 • دسته: 7 موقعیت قابل تنظیم
 • قطر برش: 12
 • وزن: 3.3 پوند

WG163

دارای یک سیستم Command Feed است، که هر زمان که بخواهید و با فشار یک دکمه، خطوط بیشتری را برای شما به وجود می‌آورد و به راحتی برای قسمت‌های ناهموار چمن، تا 90 درجه کامل خود را کج می‌کند. ما دوست داریم که این تریمر دارای محافظ فضائی برای محافظت از گل‌ها، گیاهان، مبلمان و سایرمناطق ظریف محوطه سازی شما باشد. این دسته دارای 7 موقعیت قابل تنظیم برای افراد در ارتفاعات مختلف است.

این ابزار دارای باتری است، بنابراین شما لازم نیست که با سیم و طناب مواجه شوید و یا با چالش‌های برانگیختن یک بخار بنزین و کار با آن روبه‌رو شوید. WORX دارای دو باتری قابل شارژ است و با تمام ابزارهای WORX PowerShare سازگار هستند.

عمر باتری

عمر باتری تا حد زیادی به میزان پیرایش شما بستگی دارد، کار سختتر به نیروی بیشتری نیاز دارد و ممکن است باتری را با سرعت بیشتری تخلیه می‌کند. اما برای کارهای مرتب و برشکاری، نباید مشکلی برای انجام همه کارها با یک بار کار دریافت کنید.

WORX WG163 CORDLESS STRING TRIMMER & EDGER

WORX WX550L RECIPROCATING SAW AND JIGSAW

AXIS اره‌ای همه کاره و 2 در 1 است، که دارای یک سر محکم و برقی است، که امکان جابه‌جایی بین یک اره متقابل و یک اره برقی را آسان می‌کند. عملکرد دو گانه به شما امکان می‌دهد، طیف گسترده‌ای از مواد از جمله چوب، سرامیک، فلز، کاشی، لوله پی وی سی، آلومنیوم، پلاستیک، مس، استیل نازک، فایبرگلاس وحتی ریشه‌ها را برش دهید.

امکانات:

 • تقریبا هر مارک تیغی را می‌پذیرد
 • ساخته شده در دمنده
 • طراحی شده توسط باتری PowerShare
 • طراحی خلاقانه مانع از سوء تنظیم یا لغزش می‌شود
 • تغییر تیغه ابزار

با فشار یک دکمه به راحتی اره منبت کاری شما را به یک اره متقابل تبدیل می‌کند و دوباره در عرض چند ثانیه دوباره برمی‌گردد. حرکت دایره‌ای برای بیشتر مواد کارآمدتر است. کار را سریعتر و با فشارکمتری روی دستان خود می‌توانید انجام دهید.

گرد و غبار

دمنده یکپارچه، گردوغبار و زباله‌ها را از سطح بریدگی شما دور نگه می‌دارد و به شما جلوه‌ای بهتر از برش و محیط کاری شما فراهم می‌کند.

باتری

این کار را با WORX PowerShare، تنها سکوی ابزاربی سیم که از همان باتری برای استفاده در ابزارهای 20V و 40V استفاده می‌کند.

تیغه

اگرچه تیغه‌های WORX بسیار عالی هستند، اما می‌توانید به فروشگاه سخت افزار بروید و هر نوع اره و T-Shank متقابل استاندارد را انتخاب کنید، تا در این ابزار استفاده شود.

مشخصات فنی

وزن: تقریبا 4 پوند

اگرچه سبک وجمع و جور است، اما AXIS می‌تواند کارهای گسترده‌ای را برای برش انجام دهد و تقریبا با هر مارک تیغه سازگار است، بنابراین به شما امکان می‌دهد، تا برای طیف گسترده‌ای از مواد استفاده شود.

طراحی

طراحی خلاقانه این اره 2 در 1 باعث می‌شود، موتور و چرخ دنده به طورهمزمان چرخش داشته باشند. از آنجا که آن‌ها به طور همزمان می‌چرخند، امکان سوء‌استفاده یا لغزش را از بین می‌برد، اما نتیجه نهایی صاف و تمیز است.

WORX WX550L RECIPROCATING SAW AND JIGSAW

PowerShare WORX

AXIS از باتری‌های PowerShare WORX پشتیبانی می‌کند، که می‌تواند توسط سایر ابزارهای PowerShare مورد استفاده قرار گیرد. طراحی بی سیم به شما آزادی بیشتری می‌دهد، تا در پروژه‌های خود حرکت کنید و کار کنید.

دمنده

همچنین یک دمنده یکپارچه وجود دارد، که باعث می‌شود گردوغبار و بقایایی از سطح شما بریده نشود و هنگامی که شما اماده تغییر تیغه هستید، به هیچ ابزاری برای انجام این کار احتیاج ندارید. AXIS تغییر تیغه‌ها را آسان می‌کند و جابه‌جایی بین اره متقابل و اره منبت کاری بسیار ساده است.

کارایی

اگر دست‌های کوچک‌تری دارید، ممکن است استفاده از این اره کار سختی باشد، اما بیشتر کاربران مشکلی ندارند. همچنین ممکن است، بخواهید باتری اضافی را برای پروژه‌های بزرگتر در نظر بگیرید. داشتن یک باتری اضافی در دست باعث می‌شود که از توان لازم برای انجام کار اطمینان داشته باشید.

2 در 1 بودن این ابزار و کارایی بالای آن باعث شده است تا علاوه براین به هر کارگاه خانگی جذابیت خاصی پیدا کند.

WORX

ورکس(WORX) مارک خوبی است، که ارزان نیست اما بسیار گران هم نیست. مصرف کنندگان دوست دارند که ضمانت شرکت طولانی باشد و بخش خدمات به مشتریان سریع پاسخ دهند. ابزارهایی که ارائه می‌دهند از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند.بسیاری از مصرف کنندگان ادعا می‌کنند، ابزارهای آن‌ها سال‌ها به طول می‌انجامد و این یک سرمایه‌گذاری عالی هنگام استفاده از این ابزارهای قدرت برای مصارف خانگی است.

دریل یا پیچ گوشتی

قدرتمند، همه کاره و از نظر فنی یک قدم جلوتر است. ورکس پیچ گوشتی مناسب را برای هر برنامه، از طراحی مبلمان ساده گرفته تا پروژه‌های بزرگتر تهیه می‌کند. علاوه بر طیف گسترده‌ای از ابزارهای بی سیم، مته‌های ضربه‌ای کلاسیک و سیمی را نیز ارائه می‌دهیم.

دریل مناسب برای شما

انتخاب زیاد دریل و پیچ گوشتی می‌تواند تصمیم خرید صحیح را دشوار می‌کند. برای یافتن وسیله مناسب، تعادل دقیقی از ویژگی‌ها و زمینه‌های مختلف کاربرد ضروری دارد. علاوه بر عملکرد، اندازه، وزن و البته قیمت نقش دارد.

دریابید که کدام وسیله مناسب شماست

بنابراین ابزاری را پیدا خواهید کرد که کاملا متناسب با نیازهای شما باشد. پیچ گوشتی بی سیم، درایور ضربه بی سیم یا دریل کوبه‌ای. ما در ورکس می‌خواهیم بدانیم که شما راضی هستید.

الان به معرفی چند دریل می‌پردازیم

Worx 20V Slammer Active Hammer Drill Brushless WX-JCR

این نوع دریل بیش از یک دریل استاندارد یا چکش است. با استفاده از یک مته استاندارد(چکش)، می‌توانید داخل سنگ تراشی حفاری کنید. با استفاده از یک دریل چکش SDS می‌توانید در سنگ تراشی و بتن حفاری کنید اما این نوع ابزارها برای حفاری در مواد نرمتر مانند چوب یا فلز مناسب نیستند.

فنآوری موتور بدون برس دارای 50% زمان کار طولانی‌تر، 25% قدرت بیشتر و 10 برابر عمر بیشتر موتور است. طراحی کم حجم و سبک که در فضاهای محدود نیز قابل استفاده است. این نوع دریل دارای طیف گسترده‌ای از برنامه‌های حفاری، اتصال و چکش را تحت پوشش قرار می‌دهد و همچنین دارای چراغ LED قدرتمند برای کار در شرایط تاریک می‌باشد.

 • 20 ثانیه تاخیر LED پس از تحریک نشانگر سطح شارژLED میزان باتری را در هر زمان باتری قابل یادآوری می‌کند.
 • سایر ویژگی‌های دیگر آن
 • ظرفیت حفاری:
 • چوب 30 میلی متر
 • سنگ تراشی 16 میلی متر
 • فولاد 13 میلی متر
 • بتن آرمه 10 میلی متر/ 13 میلی متر
Worx 20V Slammer Active Hammer Drill Brushless WX-JCR

Worx 18V 20V Max Cordless Hammer Drill-BODY ONLY WX386.9

این نوع دریل یک نوع دریل ضروری است، که دارای یک طراحی جمع وجور وآرگونومیک است که به شما امکان می‌دهد در فضاهای باریک کار کنید. موقعیت‌های کلاچ +18+1+1 آن قابلیت تطبیق پذیری بیشتری را در قطرها و طول‌های مختلف پیچ ارائه می‌دهد.

چاک ضد لغزش بدون کلید 13میلی متری تضمین می‌کند که مته حداکثر توان را در همه زمان‌ها داشته باشد، و نور و چراغ دستی نیز در مناطق تاریک دید بهتری را فراهم می‎‌کند.

دریل ورکس

Worx 4V Cordless Screwdriver XTD-WX252

 • فناوری باتری یون لتیوم:
 • ظرفیت بالا بدون تخلیه خود
 • چرخش بیت به جلو و معکوس برای کنترل بیشتر
 • چراغ روشنایی و نشانگر شارژ باتری کم
 • توان باتری 4 ولت
 • تنظیم سرعت 1
 • عملکرد معکوس
 • دستگیره نرم
 • لوازم جانبی شامل:
 • 10 بیت پیچ گوشتی، به علاوه شارژر
 • وزن 0.5 کیلوگرم
 • باتری‌ها حداکثر تا 3 ساعت شارژ می‌شود
ورکس

همراهان گرامی با تشکر از اینکه مقاله‌ی ما را همراهی کردید.

برای مراجعه به سایت اصلی روی لینک کلیک کنید.