معیارهای انتخاب اتو بخار مناسب

معیارهای انتخاب اتو بخار مناسب

با وجود قدرت انتخاب بالا و وجود موارد انتخابی متعدد ، آگاهی از معیار های انتخاب میتواند در بهترین انتخاب اثر گذاری مستقیمی داشته باشد. در این مقاله در تلاش هستیم تا با معرفی معیار های انتخاب اطو پرس ، کمکی در داشتن بهترین انتخاب انجام داده باشیم .دانش ذهنی ما براساس انچه که بدیهی به نظر میرسد اینگونه بیان میکند که احتمالا اطو  بخاری که سبک‌تر و کوچک‌تر باشد ، برای اتوکشی انواع پارچه و پوشاک راحت‌تر است! اما بد نیست پیش از اقدام به خرید موارد زیر را در نظر داشته باشیم

مشخصات اطو های بخار

انواع مختلفی از کفی ها وجود دارد ، جنس معمول و متداول این کفی ها از سرامیک و یا تفلن می باشد، اما در یک سری از مدل های ارزان تر جنس کفی اتو از استیل ساخته میشود. کفی های استیل سبب برق افتادن پارچه ها میشود. سوراخ های کف اطو بخار  بایستی  در نوک اطو به نسبت بیشتری پخش شده باشد و اگر میزان اطو کشی شما در هر بار استفاده از دستگاه زیاد است سعی کنید که دستگاهی انتخاب کنید که مخزن آب حجیم تری داشته باشد.

علاوه بر این مطمئن شوید دستگاه از سیستم ضد آهک بهره میگیرد ، زیرا این ایتم باعث افزایش طول عمر اتو میشود. دقت داشته باشید اگر سیستم های اطو بخار دارای سرد کننده عمودی داشته باشد بهتر است و باید بدانید که گونه هایی از اطو های پرس از  سیستم خاموش کن خودکار بهره میگیرند.جالب است بدانید بعضی از دستگاه ها مجهز به سیستم پرزگیر خودکار است.

در هنگام خرید از داشتن دکمه قطع و وصل بخار، عایق‌بندی مناسب برای جلوگیری از بیرون ریختن آب حین تکان دادن اطو… مطمئن شوید و توان مصرفی و اندازه مناسب برای سیم انتقال برق و کیفیت آن را هم در نظر داشته باشید.

مشخصات اطو های بخار
مشخصات اطو های بخار

معیارهای انتخاب اتو بخار مناسب

امروزه  اطوهایی با کف سرامیکی  از بالاترین  تکنولوزی بهره میگیرند . کفش سرامیکی یا ذغالی یکدست باعث میشود  دستگاه در مدت زمان طولانی تری گرما از دست بدهد  و گرما یکدست و یکنواخت روی سطوح اتو پخش شود و در دمای بالا از چسبیدن الیاف لباس ها با آن جلوگیری میشود و کف اتو همیشه تمیز تر خواهد ماند و نسبت به دستگاه هایی با کف تفلون ارجحیت و دوام بیشتری دارند . زمان کمتری برای اتوکشی صرف خواهد شد.

معیارهای انتخاب اتو بخار مناسب
معیارهای انتخاب اتو بخار مناسب