نگاهی به عملکرد جاروبرقی جت سامسونگ

دوستان گرامی اگر خواهان اطلاعاتی در مورد جاروبرقی جت سامسونگ هستید،لطفا مقاله ی ما را مطالعه فرمایید. همچنین می توانید به سایت هفت نارنج ، سر یزنیدو اطلاعات مورد نیاز خود را برای آگاهی بیشتر،کسب نمایید.

توضیحات کلی وجامع دریاره ی قدرتمندی،تمیزی و بهداشتی جاروبرقی جت سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ جت ،بدون سیم است وهمچنین سبک وزن میباشد و به صورتی طراحی شده است که امکانات بهداشتی وتمیزی را برای خانه شما به ارمغان می اورد. این جاروبرقی گرد وغبار خانه ی شما را به راحتی و بدون درد سرتمیز میکند.

جاروبرقی سامسونگ جت با دارا بودن قدرت مکش پیشرو در صنعت،همچنین شامل سیستم تصفیه 5 لایه HEPA1 ،میباشدبنابراین نه تنها خانه ی شما را پاکیزه نگه میدارد بلکه به حفظ هوای بدون گرد وغبار نیز کمک میکند.

بنابراین برای آشنایی عمیق تر با هر یک از ویژگی های این جاروبرقی سایر ویژگی های آن را مطالعه کنید.

تصفیه قدرتمند

تمیز کردن خانه ی شخصی، کاری بدون زحمت نیست ،بنابراین دستگاه تصفیه ی  این جاروبرقی به گونه ای است، که علاوه بر تمیز کردن گرد وغبار موجود، هوا را تصفیه میکند.

سیستم تصفیه 5 لایه HEPA ،سامسونگ جت ،گرد وغباری را که از جاروبرقی خارج میشود، هنگام تمیز کردن به حداقل میرساند. در مرحله ی اول ذرات بزرگ گرد وغبار را جدا میکند،سپس به وسیله فیلتر مشبک فلزی ذرات کوچگتر را هم از هم جدا میکند.

فیلتر Cyclone jet حتی ذرات گرد وغبار ریزتری را به خود میگیرند. بنابراین این فیلتر 99.999 درصد میکرو گرد وغبار را از جمله ذرات به اندازه ی 10-3 میکرو متر و همچنین کسانی را که مستعد الرژی هستند را به دام می اندازد.

برای تمیز کردن گرد وغبار کاربران میتوانند،به راحتی گرد وغبار دستگاه را پاک کرده و پس از خالی کردن، آن را بشویند تا به خوبی تمیز شود.

درام چرخشی داخلی که در کنار سر جاروبرقی قرار گرفته است،نیز قابل جدا شدن میباشد،بنا براین بهراحتی  میتوانید آن را نیز تمیزکنید.

تصفیه قدرتمند جاروبرقی جت سامسونگ
تصفیه قدرتمند جاروبرقی جت سامسونگ

قدرت مکش پیشرو در صنعت

سیستم بعضی از جارو برقی ها ناامید کننده است، به گونه ای که با کار کردن باتری آن قدرت مکش خود را ازدست میدهند. اما جارو برقی samsung jet  میتواند با بهره گیری از موتور دیجیتال اینورتر به طور مداوم سطح بالایی از راندمان انرژی را تا 200w حفظ کند و این تاثیر زیادی در حفظ قدرت مکش پیشرودر صنعت دارد.

سیستم cyclone jet دارای 9 سلیکون جداگانه است، تا کمتر شدن مکش آن را به حداقل برساند.

قدرت مکش جاروبرقی جت سامسونگ
قدرت مکش جاروبرقی جت سامسونگ

عملکرد طولانی مدت

باتری سامسونگ جت دارای ظرفیت بالایی است ، به صورتی که با 60 دقیقه، شارژ کامل میشود و همچنین قابل تعویض است.به این معنی  که با وجود باتری یدکی دیگری که وجود دارد، کاربران میتوانند حداکثر 120 دقیقه انرژی خود را برای تمییز کردن به کار گیرند.هنگام شارژ کردن جارو این امکان را به شما میدهد که بین دو گزینه ی، روی دیوار نصب شده یا آزاد ایستاده انتخاب نمایید، هرجا که دوست دارید جارو را شارژ کنید.

عملکرد طولانی مدت جاروبرقی جت سامسونگ
عملکرد طولانی مدت جاروبرقی جت سامسونگ

قابلیت های مخزن جاروبرقی سامسونگ جت

آیا از خالی کردن مخزن های گرد وغبار جاروبرقی خسته شده اید؟ این مشکل شما در جاروبرقی سامسونگ جت حل شده است. مخزن جاروبرقی سامسونگ جت دارای ساختاری ضد گرد وغبار است که مانع از انتشار دوباره ی گرد وغبار در هوا هنگام خالی کردن میشود.طراحی آن به صورتی است که دارای 5 لایه سیستم فیلتر شکن HEPA است. این سیستم 400 برابر بهداشتی تر از گرد وغبار جارو برقی های معمولی است، بنابراین به راحتی ذرات گرد و غبار را به دام می اندازد تا همه راحت نفس بکشند. جاروبرقی سامسونگ جت از فناوری AIR PULSE استفاده میکند که مرتبا هوای اطراف را برای از بین بردن گرد وغبار به دام می اندازد. این ذرات سفت وسخت سپس در یک کیسه گرد وغبار 2 لیتری در داخل دستگاه جمع میشوند که فقط هرچند وقت یکبار نیاز به تعویض دارند.

قابلیت های مخزن جاروبرقی سامسونگ جت
قابلیت های مخزن جاروبرقی سامسونگ جت

طراحی جاروبرقی در یک نگاه

جارویرقی سامسونگ جت با دارا بودن وزن سبک حداقل 1.66 کیلوگرم میباشد و تجربه ی تمیز کردن بدون کرنش را تضمین میکند.

آیا میخواهید بررسی کنید که چه مقدار باتری باقی مانده است؟ با یک نگاه به صفحه نمایش دیجیتالی آن تمام اطلاعات مورد نیاز شما را فراهم میکند.

طراحی جاروبرقی جت سامسونگ
طراحی جاروبرقی جت سامسونگ

7 ابزار برای هر سطح

برای خانه هایی با انواع مختلف سطح، دارای سه برس موتوری است ، که قادر به دستیابی به هر قفسه یا شکاف میباشد و همچنین به راحتی در دستگاه جایگزین میشوند. برس اصلی Acion turbo action برای فرش ها مناسب است، اما میتوان در هر سطح کف از آن استفاده کرد ،همچنین با یک سر چرخان 180 درجه برای مانور پذیری آسانتر.قلم مو Soft Action به دلیل داشتن نخ های نقره ضد استاتیک بافته شده،برای انواع کف سخت تر و در مناطقی گه دارای دسترسی مناسب نیستند، مطلوب است. درحالی که برس spinning sweeper دارای پد های مرطوب دوتایی میباشد. برای دسترسی به مناطق بزرگتر، از ایزار ترکیبی، ابزار Flex برای مناطق با دسترسی سخت، ابزار Long Reach Crevice برای فضاهای کوچک و ابزار Mini Motorized برای جمع آوری گرد وغبار و خز حیوا خانگی از مبل ها و تخت و خواب هااستفاده کنید.

1)سیستم فیلتراسیون HEPA: سیستم تصفیه ذرات هوا با راندمان بالا

2) سطح انتشار گرد و غبار ریز در هنگام خالی کردن گرد و غبار آزمایش شده است. بر اساس غلظت PM10(میکروگرم بر متر مکعب)، حداکثر سطح در مقایسه با سامسونگ Vc7000  بر اساس آزمون های UL ، نتایج ممکن است بسته به نوع استفاده فردی متفاوت باشد.

7 ابزار برای سطح جاروبرقی جت سامسونگ
7 ابزار برای سطح جاروبرقی جت سامسونگ

برای مراجعه به سایت اصلی به لینک موجود مراجعه کنید.