بهترین مارک ماشین ظرفشویی (کدام برند ظرفشویی خوبه؟)

بهترین مارک ماشین ظرفشویی:شست و شوي ظروف هميشه كاري پر دردسر و سخت در كارهاي خانه محسوب مي شود، اما چندين سال است كه با وجود ماشين ظرفشويي اين كار ديگر نه سخت به حساب مي آيد و نه خستگي براي تان باقي مي گذارد ؛ به همین منظور در این مطلب در سایت هفت نارنج قصد داریم تا شما را با کارایی ماشین ظرفشویی و بهترین برند ماشین ظرفشویی بیشتر آشنا کنیم و به سوال شما که بهترین مارک ماشین ظرفشویی چیه؟ و بهترین مارک ماشین ظرفشویی ایرانی چیست؟ و بهترین برند ماشین ظرفشویی چیست؟ پاسخ دهیم.

بهترین مارک ماشین ظرفشویی (کدام برند ظرفشویی خوبه؟)

معرفی انواع ماشين ظرفشويی

در دو نوع روميزي و ايستاده (توكار) طراحي می شود ،كه بر اساس تعداد نفرات خانواده و ميزان رفت و آمد هر خانه اي انتخاب مي شود.

به طور کلی ماشین ظرفشویی در ظرفيت های 2، 4، 6، 8، 12، و 14 نفره طراحي می شوند كه در ظرفيت 2 ،4 ،6، بهترین مارک ماشین ظرفشویی 8 نفره و بهترین مارک ماشین ظرفشویی 12 نفره (140 تكه ظرف) و در ظرفيت 14 نفره (160 تكه ظرف) جای مي گيرد. در ادامه به بررسي تمامي جزئيات هر دو نوع ماشين ظرفشويي خواهيم پرداخت تا بتوانید بهترین مارک ماشین ظرفشویی را برای خود انتخاب کنید.

اگر قصد خرید بهترین مارک و مدل ماشین ظرفشویی را دارید بهتر است در زمان خرید مدل هایی را انتخاب کنید که قابلیت شست و شوی نصف ظرفیت یا همان نیم شور را دارند. به این معنی که وقتی نصف ظرفیت ماشین را پر می کنید، ظرف ها با مصرف آب و شوینده کمتر شسته می شوند. همچنین اگر قصد خرید از بانه را دارید؟  ولی تردید دارد؟ سایت هفت نارنج پیشنهاد مطالعه نوشته‌های زیر را به شما می‌دهد:

خرید از بانه بهتر است یا گناوه؟

ماشين ظرفشويي روميزی

بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی

بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی: اين سري از ماشين ظرفشويي ها از نظر ابعاد كوچك تر بوده است و براي آشپزخانه هايي كه فضاي آن ها در كف كمتر می باشد مناسب تر است و همچنين براي خانواده هاي كم جمعيت مفيد تر هستند.

بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی چیست؟

در سال های اخیر برند مجیک بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی را در بین برندهای ایرانی ارائه داده است.

مزايا: بهترین برند ماشین ظرفشویی رومیزی،قابلیت جا به جايي دارند، قيمت كمتر آن ها نسبت به ماشين ظرفشويي ايستاده، استفاده براي مصرف روزانه به دليل كم تر بودن حجم آن و سريع تر پر شدن آن است.
معايب: اشغال كردن بخشي از كانتر آشپزخانه.

ماشين ظرفشويي ايستاده (توكار):

بهترین مارک ماشین ظرفشویی ایستاده: به ماشين ظرفشويي هايي كه در سيستم آشپزخانه جاي گذاري مي شوند اصطلاحا توكار یا ایستاده گفته مي شود و معمولا به دليل قرار گيري در كنار كابينت ها زيبايي بيشتري را در فضا ايجاد مي كند.

مزايا: ميزان قرارگيري ظروف بيشتر براي شستشو و استفاده از فضاي بالاي ماشين ظرفشويي از مزاياي آن محسوب مي شود.
معايب: اشغال كردن فضاي بيشتر در آشپزخانه، طولاني تر بودن زمان شست و شو و ميزان مصرف برق بالاتر هم از معايب این مدل از ماشین های ظرفشویی محسوب مي شود.

ماشین ظرفشویی  ایرانی چه مارکی خوبه؟

بهترین مارک ماشین ظرفشویی چیست؟ در مورد مارک ماشین ظرفشویی خیلی نباید وسواس به خرج دهید چون هیچ شرکت تولیدکننده تازه‌کاری نداریم. پس حرف مغازه‌دارها و اطرافیان که مرتب مارک ماشین ظرفشویی خودشان را به رخ شما می‌کشند را، دور بریزید. زیرا وقتی دیگران خرید و فروش ماشین ظرفشویی می‌کردند و شما در قید و بند ازدواج نبودید، قیمت‌ها خیلی با حالا فرق داشت. شما اول از خودتان بپرسید:

  • ماشین ظرفشویی چند نفره نیاز دارم؟
  • چقدر پول دارم؟

بهترین مارک ماشین ظرفشویی چیست؟

نكات مهم در خريد ماشين ظرفشويی

  • داشتن فيلترينگ آب : ماندن لكه بر روي ظروف از مشكلاتي است كه خانم ها با آن سر و كار دارند به همين دليل هنگام خريد بهترین مارک ماشین ظرفشویی بهتر است اين نكته را به ياد داشته باشيد تا ماشین مورد نظر حتما قابلیت فيلترينگ آب داشته باشد، زيرا با داشتن چنين موردي ديگر لكه اي بر روي ظرف ها باقي نمي ماند و باعث پاك شدن سريع تر چربي ها از ظروف مي شود.
  • تعداد سبد ها و انواع سبد ها: سبد هاي مخصوص ظروف مختلف در ماشين ظرفشويي بسيار مهم است. معمولا سبدي مخصوص قرارگيري قاشق و چنگال وجود دارد و همچنين سبدي براي قرار دادن بشقاب ها و ليوان ها. بعضي از اين سبد ها قابل جا به جايي هستند. در اين صورت مي توانيد سبد ها را به دلخواه خود در ماشين ظرفشويي جا به جا كنيد.
  • قابلیت ضد عفوني کردن ظروف: در سري جديد تر توليد ماشين ظرفشويي قابليت ضد عفوني كردن ظروف پس از شستشو هم اضافه شده است. اين نكته را از ياد نبريد در غير اين صورت بايد پس از هر بار شستشو مقداري ضد عفوني كننده در داخل ماشين ظرفشويي تان بريزيد.
  • توجه به مخزن داخلي ماشين ظرفشويي: مخزن ماشين هاي ظرفشويي به دو شكل استيل (فولاد ضد زنگ) و پلاستيك ساخته مي شوند كه هركدام معايب و مزايايي دارند اما پيشنهاد ما به شما انتخاب مخزن استيل است زيرا زنگ نمي زند، چرك نمي شود، آب نمي شود و ماندگاري طولاني تري دارد.

خرید بهترین مارک ماشین ظرفشویی

ادامه نکات

  • ميزان مصرف انرژي: از نكات بسيار مهم در انتخاب ماشين ظرفشويي ميزان مصرف انرژي A است كه بهتر است نوع كم مصرف آن انتخاب شود.
  • داشتن گارانتي و خدمات پس از فروش: وقتي محصول مورد نظر تان را از نمايندگي خريداري كنيد قطعا داراي خدمات پس از فروش خواهد بود.
  • خشك كن: معمولا ماشين ظرفشويي هاي داراي خشك كن، ميزان برق مصرفي شان کمتر است اما مدل هايي كه مخزن آن ها استيل است به دليل نگهداري حرارت خشك شدن ظروف را سريع تر انجام مي دهد.
  • ميزان سر و صدا : بهتر است دستگاهي را كه انتخاب مي كنيد داراي عايق صوتي باشند تا سر و صداي ناشي از شستشوي ظروف را به بيرون از آن انتقال ندهد، به این موضوع که امتياز مهمی در خريد ظرفشويي به حساب می آید،‌ دقت كنيد.

 مارک و برند ماشین ظرفشویی

برای هر وسیله ای که قرار است یک عمر برای ما کار کند حتماً از مارک های معروف و شناخته شده استفاده کنید، در خرید ماشین ظرفشویی هم مارک آن بسیار اهمیت دارد تا جایی که حرف اول و آخر را می زند. زمانی که شما از مارک ایرانی یا خارجی خرید کنید که خیلی معروف نیست و آن چنان که باید جواب پس نداده، نمی توانید خرید با اطمینانی داشته باشید.

برای خرید بهترین مارک ماشین ظرفشویی در بازار ایران قطعاً یک مارک مورد اطمینان را انتخاب کنید که سال هاست به تکنولوژی ساخت این وسیله دست پیدا کرده و بهترین هایش را ارائه داده است.

بهترین مارک ماشين ظرفشويی در ایران

براي خريد بهترین ماشین ظرفشويي ، برند هاي بسياري موجود است كه مي توان از مطرح ترين شان به برند هایی چون سامسونگ، ال جي، بوش، دوو، اسنوا، پاكشوما، بكو، هاردستون، مجيك اشاره کرد که شما بر اساس بودجه اي كه در نظر داريد و همچنين فضاي تان مي توانيد انتخابي بي نقص برای منزل تان داشته باشيد. همچنین برندهایی چون اسنوا و پاکشوما، بهترین مارک ماشین ظرفشویی ایرانی را ارائه می دهند.

خريد بهترین ماشین ظرفشويي

۱. ماشین ظرفشویی بوش؛ حرفه‌ای و پرطرفدار

بهترین مارک ماشین ظرفشویی بوش: یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین برندهای ماشین ظرفشویی که بالاترین رتبه در بازخوردهای مثبت را دارد، برند بوش ( BOSCH ) است. این دستگاه کیفیت بالا و ظاهری شیک دارد، به اندازه کافی جادار است، صدای کمی ایجاد می‌کند (طوری‌که به‌زحمت می‌توان فهمید روشن است)، کم‌مصرف است و با برنامه‌های شست‌وشوی متنوعی که دارد ظرف‌ها را به‌خوبی تمیز می‌کند. همچنین کشوی جداگانه برای قاشق و چنگال دارد و کار خشک‌کردن را خیلی خوب انجام می‌دهد. قیمت بهترین ماشین ظرفشویی بوش کمی گران است، اما نسبت به کیفیت آن کاملا مناسب به‌نظر می‌رسد. بااین‌حال از نظر خریدارانی که کمی اقتصادی‌تر فکر می‌کنند قیمت آن بالاست.

۲. ماشین ظرفشویی سامسونگ؛ قابل‌اعتماد

به‌طورکلی سامسونگ برند موردعلاقه ایرانی‌ها به شمار می‌رود. یکی از دلایل بهترین مارک ماشین ظرفشویی سامسونگ ، خدمات فوق‌العاده پس از فروش این برند است که سبب می‌شود خیال کاربر ایرانی از وجود تعمیرات مناسب و قطعات باکیفیت راحت باشد. کاربرانی که از ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کرده‌اند، رضایت بسیار زیادی از آن دارند. طراحی بسیار زیبا، وجود نمایندگی‌های فروش و تعمیرات متعدد حتی در شهرهای کوچک کشور و نیز قیمت مناسب از ویژگی‌های این دستگاه است.

۳. ماشین ظرفشویی مجیک؛ بادوام و جمع‌وجور

بهترین مارک ماشین ظرفشویی از نظر کاربران: مجیک، یک برند کره‌ای است که از بین مدل‌های مختلف آن، مدل ۸ نفره‌اش بیشترین رضایت خریداران را به‌همراه داشته است. مقاومت، دوام و زیبایی این مدل رومیزی به‌ویژه برای خانواده‌های دو نفره مناسب به نظر می‌رسد. کیفیت و قدرت شست‌وشوی ظروف این دستگاه واقعا عالی است. از سوی دیگر برنامه‌های پیچیده‌ای ندارد و به‌راحتی می‌توانید با آن کار کنید.

از نقاط ضعف مجیک ۸ نفره می‌توان به صدای تقریبا بلند و نداشتن جت آب‌فشان (دوش بالا) اشاره کرد که به‌دلیل رومیزی بودن آن است. مدل ۶ نفره این برند طرفدار زیادی ندارد، به‌این‌دلیل که جادار نیست و مشکلات فنی هم دارد. برخی کاربران بر این باورند مجیک طراحی خوبی برای چیدمان ظروف ندارد.

۴. موریس؛ مقرون‌به‌صرفه

بهترین مارک های ماشین ظرفشویی: موریس نام بهترین برند ماشین ظرفشویی خارجی، کره است که بیشتر کاربران از آن رضایت کافی دارند. به‌طورکلی بازخوردهای موریس و مجیک ۸ نفره تقریبا یکسان است. قیمت موریس با قابلیت‌های زیادی که دارد، به‌صرفه به‌نظر می‌رسد. انرژی کمتری نسبت به مجیک مصرف می‌کند و خدمات پس از فروش آن عالی است. از نقاط ضعف مدل رومیزی موریس، باز هم می‌توان به نداشتن دوش بالا اشاره کرد که نشان می‌دهد ظروف باید قبل از قراردادن در ماشین یک بار آب کشیده شوند.

بهترین مارک های ماشین ظرفشویی

۵. هاردستون؛ شیک و کم‌صدا

ماشین ظرفشویی هاردستون بهترین مارک ماشین ظرفشویی خارجی، ایتالیاست و به‌شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این برند هم مدل‌های متنوعی دارد، اما مدل ۶نفره آن بیشتر با رضایت کاربران همراه بوده است. این دستگاه علاوه‌بر طراحی شیک و زیبایی که دارد، صدای بسیار کمی تولید می‌کند، کم‌مصرف است و قیمت آن هم با توجه به کیفیتش مناسب به‌نظر می‌رسد.

۶. پاکشوما؛ ساده اما باکیفیت

یکی از برندهای بهترین مارک ماشین ظرفشویی در بازار که برای افرادی که محصولات وطنی را می‌پسندند و دوست دارند از تولید داخلی حمایت کنند محبوب است. این برند ایرانی که ماشین‌های ظرفشویی‌اش را تحت لیسانس ال‌جی تولید و عرضه می‌کند، توانسته است بازخوردهای خوبی را از کاربران دریافت کند. کیفیت این ماشین‌های ظرفشویی با توجه به قیمتی که دارند قابل‌قبول به‌نظر می‌رسد.

۷. ماشین ظرفشویی ال‌جی؛ زیبا و محبوب

برند ال‌جی ( LG ) یکی از بهترین برند ماشین ظرفشویی در ایران است. با وجود اینکه بهترین مارک ماشین ظرفشویی ال جی کمتر از سایر مدل‌های نام ‌برده در بالا رضایت کاربران را جلب کرده است، اما تنوع مدل‌ها و بخصوص طراحی زیبا و خلاقانه ماشین ظرفشویی ال‌جی همچنان طرفداران زیادی دارد. خدمات پس ‌ازفروش و شست‌وشوی خوب از ویژگی‌های این ماشین ظرفشویی است.

۸. ماشین ظرفشویی دوو؛ پرقدرت و مطمئن

این برند کره‌ای هم مانند سایر محصولات ساخت این کشور طرفداران زیادی دارد. بنا به نظر کاربران، بهترین مارک ماشین ظرفشویی دوو قدرت شست‌وشوی بالایی دارد و از استحکام خوبی در قسمت بدنه و قطعات برخوردار است. خدمات پس از فروش آن مناسب است و قیمت آن هم با توجه به کارایی که دارد مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

قيمت ماشين ظرفشويی

قيمت برند هاي مختلف اعم از ايراني و خارجي و با توجه به ايستاده يا روميزي بودن ماشين ظرفشويي متفاوت است،‌ برای اطلاع از بهترین مارک ماشین ظرفشویی با قیمت میتوانید به سایت مراجعه کنید.

در این مقاله به معرفی بهترین برند ماشین ظرفشویی با قیمت  و اینکه بهترین برند ماشین ظرفشویی چیه؟ پرداختیم. همراهان گرامی با مطالعه مقاله‌های زیر شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد ظرفشویی مد نظر خود کسب نماید:

6 نکته مهم برای خرید بهترین ماشین ظرفشویی

همان طور که مطالعه کردید،بهترین مارک برای خرید ماشین ظرفشویی، مبله هستند. ارتفاع، پهنا و عمق یکسانی دارند. همه این محصولات سعی کرده‌اند برنامه‌های متنوعی را برای شست‌وشو ارائه دهند و در مصرف انرژی و آب صرفه‌جویی کنند. شما از کدام یک از این ماشین‌های ظرف‌شویی استفاده کرده‌اید؟ اگر قصد خرید ماشین ظرف‌شویی را دارید، کدام یک از دستگاه‌های معرفی شده را برای خود تهیه می‌کنید؟

لطفا پاسخ خود کامنت بگذارید تا درمورد بهترین مارک ماشین ظرفشویی تبادل نظر داشته باشیم.