راهنمای خرید تلویزیون ال جی در سال 99 به صورت کامل

خرید تلویزیون ال جی

تلویزیون ها معمولا مهم ترین وسیله ای هستند که در هر خانه ای در اولین برخورد به چشم می خورند ، این روزها با توجه به پیشرفتی که در زمینه تولید وسایل هوشمند و… داشته ایم ، تولیدکنندگان ما توانسته اند بهترین و به روز ترین تلویزیون ها را تولید و وارد بازار کنند .

همان طور که تا به الان شاهد آن بوده ایم ، تلویزیون ها در برندهای متفاوتی تولید شده اند که یکی از بهترین آن ها تلویزیون های ال جی می باشد . تلویزیون های ال جی جزء یکی از برندهای معروف و پرفروشی است که تا به الان تواسته است بین رقبای خود به برتری برسد و بهترین ها را تولید کند .

با توجه به این که این روز ها ما بیشتر وقت خود را صرف فیلم دیدن می کنیم پس طبیعتا مشتاق این هستیم که فیلم ها و ویدیو های مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت و تصویر در طول روز دنبال کنیم . به همین دلیل شما باید در انتخاب تلویزیون توجه زیادی داشته باشید .

راهنمای خرید محصولات صوتی و تصویری

معمولا وسایل صوتی تصویری که حجم بزرگ تری را دارند ، ما باید برای خرید آن ها هزینه بیشتری را بپردازیم . به همین دلیل است که ما به خرید آن ها اهمیت زیادی می دهیم و سعی می کنیم قبل از خرید کاملا در مورد آن تحقیق کنیم . تا به این جا به یکی از معتبر ترین برند های موجود در بازار که تولید کننده بهترین وسایل صورتی تصویری می باشد ، اشاره کردیم .

ما در این مقاله سعی داریم تا در مورد راهنمای خرید تلویزیون برند ال جی ، نمونه ای از بهترین تلویزیون های ال جی و نکاتی که باید در مورد تلویزیون های ال جی بدانید ، بیشتر توضیح دهیم .

این روز ها تلویزیون ها دارای امکانات بسیار زیادی می باشد ، اگر شما بتوانید تا حدودی با این امکانات آشنایی داشته باشید می توانید بهتر تلویزیون مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید . اگر قصد خرید بهترین و مناسب ترین تلویزیون های ال جی را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی هفت نارنج مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی با قیمت مناسب خریداری کنید .

خرید تلویزیون ال جی از بانه

ابعاد مختلف تلویزیون های ال جی

تلویزیون های ال جی دارای ابعاد متفاوتی می باشند که شما در هنگام خرید باید با در نظر گرفتن ، فضای خانه خود تلویزیون مورد نظر خود را سفارش و خریداری کنید . برخی از ابعاد ممکن است با فضای خانه شما سازگاری نداشته باشد و به همین دلیل به زیبایی دیده نخواهد شد . ابعاد تلویزیون های ال جی در ابعاد زیر می باشد :

  • تلویزیون ال جی 55 اینچ
  • تلویزیون ال جی 65 اینچ
  • تلویزیون ال جی 75 اینچ
  • تلویزیون ال جی 85 اینچ
  • تلویزیون ال جی 40 اینچ

این ابعاد ابعاد استانداردی هستند که می توان برای یک تلویزیون باکیفیت و خوب در نظر گرفت . این ابعاد هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند که شما می توانید با در نظر گرفتن ، بودجه ای که دارید ، آن را سفارش و خریداری کنید . یکی از مواردی که می تواند روی انتخاب شما تاثیرگذار باشد ، فاصله ای است که قرار است به صورت دائم از تلویزیون داشته باشید .

هرچه فاصله شما از تلویزیون برای تماشا کردن ، بیشتر باشد شما می توانید ابعاد تلویزیون خود را گسترش دهید و هر چه این فاصله کاهش پیدا می کند ، به مراتب بهتر است از ابعاد تلویزیون هم کاسته شود . توجه داشته باشید ، اگر قصد خرید تلویزیون های خیلی بزرگ را دارید ، برای آن میز خریداری نکنید و بهتر آن است که تلویزیون خود را روی دیوار نصب کنید تا جلوه بهتری داشته باشد .

خرید تلویزیون

راهنمای خرید تلویزیون های ال جی

در این قسمت قصد داریم تا شما را با چند نکته مهم در رابطه با خرید تلویزیون ال جی روبه رو کنیم :

ویژگی اسمارت در تلویزیون ها

یکی از مواردی که این روز ها مهم به نظر می رسد ویژگی اسمارت می باشد که معمولا تمامی تلویزیون ها از این ویژگی برخوردار می باشند . همان طور که می دانید ، تلویزیون های اسمارت به نسب تلویزیون هایی که اسمارت نیستند خیلی بهتر عمل کرده اند .

منظور از تلویزیون های اسمارت همان تلویزیون های هوشمند هستند و کارایی خیلی بیشتری دارند . با در نظر گرفتن این که ما این روز ها در اطراف خود با انواع وسایل و گجت های هوشمند سروکار داریم ، بهتر است از تلویزیون های اسمارت هم استفاده کنیم .

تلویزیون هایی که دارای قابلیت اسمارت هستند ، به خوبی می توانند عملکردی شبیه به کامپیوتر داشته باشند ؛ و شما می توانید با استفاده از آن ها به راحتی به اینترنت متصل شوید و به شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشید ، حتی امکان تماشای فیلم های مورد علاقه تان به صورت آنلاین را نیز خواهید داشت .

به شما عزیزان که به فناوری های روز دنیا علاقه دارید ، پیشنهاد می کنیم جدید ترین و بهترین تلویزیون های ال جی که دارای قابلیت اسمارت هستند را خریداری کنیم . برای مثال می توانید به نمونه های زیر توجه کنید :

به طراحی تلویزیون توجه کنید

قطعا یکی از نکاتی که باید در نظر داشته باشیم ، طراحی آن می باشد . این که تلویزیون شما چه ضخامتی داشته باشید ، پایه آن چگونه طراحی شده باشد ، چه میزان منحنی باشد و… می تواند به زیبا تر شدن تلویزیون شما کمک کند . هر چه قدر ضخامت بدنه تلویزیون کمنر باشد و دارای پایه های باریک تری باشد ، قطعا زیبایی بیشتری دارد .

برند ال جی یکی از حساس ترین برند هایی است که به طراحی تلویزیون های خود اهمیت می دهد ، خاص ترین و شیک ترین طراحی ها را می توانیم به تلویزیون های ال جی اختصاص بدهیم . در حالی که تلویزیون ال جی مدل W7 بعد از این که وارد بازار شد ، به عنوان یکی از بهترین و زیباترین تلویزیون های روز دنیا شناخته شد .

به اندازه صفحه نمایش توجه کنید

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید تلویزیون های ال جی و سایر تلویزیون ها در نظر گرفته می شود ، اندازه صفحه نمایش می باشد . قطعا هر چه قدر صفحه نمایش بزرگ تر باشد ، ما می توانیم تصاویر را بهتر دریافت کنیم و بیشتر از آن لذت ببریم .

البته نکته ای که در این جا خیلی مهم است ، فضای مورد نظر شما برای قرار دادن تلویزیون می باشد ، معمولا برخی از خانواده ها علاوه بر در نظر داشتن اندازه صفحه نمایش به قیمت آن هم توجه می کنند که قطعا هرچه اندازه صفحه بزرگ تر باشد ، به مراتب قیمت آ نیز افزایش پیدا می کند .

امروزخ با توجه به سفارشاتی که در بازار و فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد ، می توانیم تلویزیون های 55 اینچ و تلویزیون های 65 اینچ را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد کنیم .

در اینجا تا حدودی به نکاتی اشاره کردیم که بهتر است در هنگام خرید تلویزیون های ال جی و سایر تلویزیون ها در نظر داشته باشید ، در ادامه نمونه ای از بهترین تلویزیون های ال جی را معرفی خواهیم کرد .

توجه به کیفیت و رزولوشن تصویر

یکی از مهم ترین مواردی که این روز ها مورد توجه عموم قرار می گیرد ، کیفیت تصویر می باشد که برای تلویزیون ها در نظر گرفته می شود . رزولوشن معمولا دقت تصویری می باشد که شما می توانید از صفحه نمایش دریافت کنید . کیفیت تصویر هم دارای انواع متفاتی می باشد که هر یک از آن ها با توجه به مدل تلویزیون تغییر می کند . هر چه مدل تلویزیون شما بالا تر باشد ، قطعا دارای قابلیت ها و کیفیت بهتری خواهد بود . هرچه کیفیت تصویر و شفافیت آن بیشتر باشد ، در واقع شما می توانید ، تصاویر را به صورت واقعی تر از نمایشگر دریافت کنید و این لذت تماشا را برای شما بیشتر خواهد کرد . اگر کیفیت تصویر شما به صورت 4k باشد ، درواقع شما بهترین کیفیت تصویر را خواهید داشت و می توانید بهترین تصاویر را تماشا کنید .

خری تلویزیون4k

معرفی چند نمونه از بهترین تلویزیون های ال جی

قطعا پر فروش ترین و بهترین تلویزیون ها بر اساس موارد متفاوتی در نظر گرفته می شوند، که نمونه ای از آن می توانیم به برند آن اشاره کنیم . که تا به الان برند تلویزیون های ال جی یکی از بهترین برند های دنیا شناخته شده است .

تلویزیون 65 اینچ ال جی مدل M9500

این تلویزیون یکی از بهترین تلویزیون ها در سال 2019 معرفی شده است ، دارای کیفیت 4k می باشد که تا به الان یکی از بهترین کیفیت های خود را به تصویر کشیده است . این تلویزیون امکانات و قابلیت های هوشمند بسیار زیادی دارد که در اختیار کاربران قرار داده است . سیستم عاملی که تلویزیون ال جی مدل M9500 پشتیبانی می کند سیستم عامل WebOS می باشد .

با توجه به این که این تلویزیون از قابلیت 4k پشتیبانی می کند ، می تواند تصاویر را با بهترین رنگ و وضوح به نمایش بکشد و دارای طیف رنگی گسترده ای می باشد و به هیچ وجه برای مخاطب خسته کننده نیست .

تلویزیون 65 اینچ ال جی مدل OLED65C9

یکی از جدید ترین تلویزیون های ال جی 65 اینچ مدل OLED65C9 می باشد . این تلویزیون دارای نمایشگر OLED می باشد و کیفیت 4K را پشتیبانی می کند و تصاویر بسیار واضح و شفاف به به نمایش می گذارد . ااین تلویزیون دارای پردازنده هوشمند A9 می باشد و از قابلیت اسمارت که در ابتدای مقاله توضیح دادیم پشتیبانی می کند .

شما در تلویزیون 65 اینچ ال جی مدل OLED65C9 شاهد صدایی با کیفیت و بی نظیر خواهید بود و هیچ گونه نویزی را از جانب آن دریافت نخواهید کرد . سیستم صوتی که برای این مدل تلویزیون ال جی در نظر گرفته شده است ، Dplby Atmos می باشد .

شما عزیزان می توانید بعد از مطالعه این مقاله برای مشاهده انواع تلویزیون های ال جی در انواه قیمت ها و متنوع ترین مدل ها و طرح ها به فروشگاه اینترنتی هفت نارنج مراجعه فرمائید .