با قرص ماشین ظرفشویی و تفاوتش با ژل و پودر ظرفشویی بیشتر اشنا شوید

اگر بین خرید قرص ظرفشویی یا پودر و ژل ماشین ظرفشویی هنوز شک دارید و می خواهید بدانید که هر کدام چیست و به چه کار می اید و باید در کجا از نمک ماشین ظرفشویی و جلا دهنده استفاده کنید. هفت نارنج شما را در این مورد راهنمایی می کند.

جلا دهنده ظرفشویی متعلق به زمان تکنولوژی منسوخ پودر ماشین ظرفشویی است زمانی که قرص و ژلی در کار نبود با ژل و قرص ماشین ظرفشویی عملا نیازی به جلا دهنده ندارید چرا که در ترکیبشان جلا دهنده موجود است مگر این که خیلی دلتان بخواهد ظرف هایتان برق بزند و در مهمانی ها چشم فامیل شوهر را در بیاورید که در این صورت می توانید از جلا دهنده استفاده کنید در غیر اینصورت استفاده از قرص و ژل ماشین ظرفشویی ضرورتی برای استفاده از جلا دهنده وجود ندارد.

اما نمک ماشین ظرفشویی جنبه اش با جلا دهنده فرق دارد چرا که موجبات سلامت ماشین ظرفشویی شما را فراهم می کند تقریبا می شود گفت که بخاطر سختی اب در تمامی شهرها و مناطق ایران نیاز به نمک ماشین ظرفشویی وجود دارد حتی در صو.رتی که از ژل یا قرص ماشین ظرفشویی استفاده کنید هم این نیاز وجود دارد.بنابراین حتما استفاده از نمک ظرفشویی را جزو اولویت های اساسی نگهداری از ماشین ظرفشویی تان قرار دهید و به هیچ وجه در استفاده از نمک ظرفشویی تردید نکنید